24 wyników w czasie 891 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Pol miliona Polakow sluzylo w Wehrmachcie,

witoldzbazin napisał: > było też paru brunatnych policmajstrów...i to jest dramat tego kraju > mają rację ruskie porównując RP do prostytutki hehehehe Zawsze lepsza prostytutka od psychopatycznego zbrodniarza, mordercy i gwałciciela!

Re: Prawda o Krzyżakach i Grunwaldzie

No cóż, kolejna biała plama w polskiej historii. Każdy naród i kraj potrzebuje zwycięstw i sukcesów a zwycięska bitwa pod Grunwaldem świetnie się do tego nadawała. Chyba jednak już czas pokazać jak było naprawdę, to samo dotyczy Państwa Prus Wschodnich ze stolicą w Królewcu, państwa nowoczesnego,

Re: Prawda o Krzyżakach i Grunwaldzie

Gość portalu: Sigi napisał(a): > No to poczytajmy troche ! > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > > www.beepworld.de/members81/von_roya/histo

Re: do przyjacielaameryki

bokertov1947 napisał: > Wydaje mi sie - przyjacielu Ameryki - ze mieszasz pojecia. Rico przedstawia > Polske ze swojego kata widzenia. A ze nie jest to obraz jaki Polakom wbito do > glow w ramach ich edukacji - obraz wiodacej na swiecie Nacji, ukochanej przez > wszystkich a t

Re: Powstanie W-wskie - sąd dla organizatorów

rico-chorzow napisał: > Też Polacy,i nikt inny,werbował u sojuszników (Anglia i Francja)o wojnę > prewencyjną przez 17 lat przeciwko Niemcom,też nikt inny jak Polacy bratersko z > Niemcami nie uderzył na Czechosłowację 1938,pewnie znowu Wasza polska historia > zapomniała Wam

Re: 1939-45 Eksterminacja i Zydow i Polakow.

j-k napisał: > Geneza Jedwabnego przedstawiona przez Osseya jest sluszna. > > Nie wchodzac w takie czy inne polityczne poglady, trzeba widziec zarowno fakt > pomocy Sovietom - jakich udzielali im Zydzi w wywozkach Polakow, > jak tez pomocy Niemcom przez wielu Polakow

Re: 1939-45 Eksterminacja i Zydow i Polakow.

Gość portalu: ossey napisał(a): > ble, ble , ble....tylko dowodow na te Twoje ble, ble , brak. Przecież eres2 przedstawił ci w innym wątku o tej tematyce dokładne dane pokazujące kto, gdzie i dlaczego współpracował z NKWD. Mam to powtórzyć, bo zgadzam się z tymi danymi??? Żydzi prze

Re: Jedwabne , kolejna rocznica, tzw mordu

Gość portalu: ossey napisał(a): > zapomniles jeszcze dodac ze chetnie oddasz to co Zydzi niby zostawili w > Polsce...mam nadzieje ze zrobisz to z wlasnej kieszeni.... > > ps. Czemu nie domagasz sie aby Zydzi nas przeprosili za swoje zbrodnie > szczegolnie za zbrodnie z

Re: Jedwabne , kolejna rocznica, tzw mordu

Jedwabne to ohydna zbrodnia, to wstyd i olbrzymi problem wielu Polaków w tym niestety historyków z rozstaniem się z wizerunkiem Polaka tylko bohatera walczącego za "wolność waszą i naszą". Proza życia jest jak zwykle bardziej banalna ale i brutalna!!!!! Przepraszam wszystkich Żydów będących na f

Re: Szykuje się awantura

Gość portalu: Zbigniew Mazurak napisał(a): Witam. Według liczebności ranking pierwszej dziesiatki koalicji antyhitlerowskiej (wg stanu z maja 1945 r.) prezentowal sie nastepujaco: 1) ZSRR - 12 mln zolnierzy Armii Czerwonej; 2) USA - 11 mln żołnierzy; 3) Wielka Brytania (s

Re: 1410-2010 r. - bitwa pod GejWaldem ! ;-)

klosowski333 napisał: > Nie wiem dlaczego, ale ostatnio jak mam do czynienia z szumowinami, tzn z > osobami zwyrodnialymi moralnie, to znacznie poprawia mi sie nastroj. Moze sie p > o > prostu podswiadomie dowartosciowuje, bo ja moralnie az tak zgnilizna > przesiakniety

Re: Porozumienia sierpniowe 1980 r.

Gość portalu: max heiliger napisał(a): > o, ten fragment mi się podoba "(...) stocznia, jeden z najbardziej dochodowych > zakładów(...)" a jak solidaruszki wzięły sprawy w swoje rączki to stocznia p > adła na pysk. > > ja uważam że komuna była za dobra i za miękka d

Re: Wydarzenia sierpniowe - rocznica

brons08 napisał: > Z okazji 30.lecia "Solidarności" trzeba przede wszystkim spróbować > odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Polska jest dzisiaj krajem > dramatycznych nierówności społecznych, jak napisał Ryszard Bugaj, a > "Solidarność" jest słabym i stosunkowo nielicznym zw

Re: Samuel Willenberg na rocznicy Powstania

Dramatyczna, tragiczna przeszłość ale i odradzanie się tych najlepszych kart wspólnoty polsko-żydowskiej.