27 wyników w czasie 592 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Mój dziadek, Szmuel Kac, Mława

rico-chorzow napisał: > > Jestem Slązakiem,pamięć moja nigdy nie była polska i wiem gdzie moi przodkowie. To co Ty do cholery robisz na polskich forach.??? Pełno cię na wielu polskich forach ale jednocześnie plujesz na Polskę i polskość!!! Pytam, co Ty tutaj robisz i co ciebie ob

Re: Tragedie większe od Titanica

Kolejna intelektualna opinia Niepolaka z rodzaju - " a w Ameryce to Murzynów biją" Hi!, hi! Grba podał przykład bandyckiego ataku niemieckiego okrętu na statek szpitalny oflagowany czerwonym krzyżem a Niepolak o Dreznie i "Wilhelmie Gustloffie". Bombardowanie Drezna aczkolwiek dramatyczne i w zasadz

Re: Tragedie przyjacielaameryki

bokertov1947 napisał: > przyjacielameryki napisał: > Na temat Żydów tez jest olbrzymia ilość dowcipów i tych zwyczajnych ale i tych > cholernie złośliwych...... > > Argument naprawde nie do odparcia! Typowo polska mentalnosc! > A ile jokes jest o mieszkancach

Re: Wiecznie niewinni Polacy,

rico-chorzow napisał: > mieli zawsze za słabe silniki,bo też skąd,przecież nie z Polski zasranej, a sil > ny - bardzo - popęd do kłamstw. > > Panie Grba,prawda? Rico, długo już chorujesz na Alzheimera??

Re: Panie Ballest,

rico-chorzow napisał: > mam do pana prośbę,proszę nie szafować tą kwią niemiecką,może być,że i ktoś > z Niemców się na pana obrazi.Zasiedlenie Podkarpacia łacznie z "owiecznie polsk > im "Krakowem idzie na konto Niepolaków,nazwijmy ich tak.Co sobie teraz Polacy w > ypisują i

Re: po rozmowie z Rosjaninem

jeepwdyzlu napisał: > sympatycznym i Polakom życzliwym > zdałem sobie sprawę, że wbrew pozorom JESTEŚMY DO NIEMCÓW BARDZO PODOBNI. > W sensie cywilizacyjnym, mentalnym (tak tak), kulinarnym... jakim chcecie > 1000 lat sąsiedztwa i nie ukrywajmy to - pewien PODZIW dla niemieck

Re: Polaku

rico-chorzow napisał: > możesz mnie po dupie polizać,a własne gó... polskie zjeść. Czy Ty rico, musisz zawsze każdy temat i każdą dyskusję rozwalić, zepsuć, okaleczyć???

Re: no tak,masz częściowo rację !!!

erka-4 napisał: > ...bo jednakże byli to obywatele polscy : > > - W 1939 roku, z powodu zbliżającej się wojny polsko-niemieckiej i spodzi > ewanego poboru do wojska, Michał Klinger z Kalisza, członek syjonistycznej orga > nizacji młodzieżowej Betar, próbował nielegal

Re: Antypolonizm w "polskch" ministerstwach !!!!!

To nie jest żaden antypolonizm tylko najzwyczajniejsza prawda. Jak prawda może być antypolonizmem??? Niestety, tak to wyglądało w czasie okupacji ale i po wojnie. Był duży antysemityzm, byli szmalcownicy, byli szabrownicy, byli zwyczajni mordercy ale byli również tacy którzy pomagali bezinteresownie

Re: A kiedy będzie

rico-chorzow napisał: > jedrusmokotow napisał: > > > Zapytaj o to Janukowycza. > > Równie dobrze możesz zapytać Merkel kiedy będzie dzień zabitych przez Pol > aków N > > iemców. > > > Sądzi pan,że on zna wszystkich zamordowanych Ukraiń

Re: nic się nie zmienia

rico-chorzow napisał: > Kiedy Polacy zaczniecie dochodzenie w sprawie polskiego Oświęcimia?,co wam zrob > iły dzieci w polskich obozach koncentracyjnych po styczniu,śierpniu 1945? Rico, to prawda ze jesteś owocem gwałtu Kałmuka - czerwonoarmisty na żonie zbrodniarza hitlerowskie

Re: Parada zwyciestwa na Placu Czerwonym.

Obejrzyj sobie lepiej paradę dwóch sojuszniczych armii: hitlerowskiej i radzieckiej w Brześciu n/Bugiem po wygranej z Polakami bitwie 22.09.1939 r. Armia radziecka potrzebowała sojuszu, współpracy i wspólnej militarnej akcji z hitlerowcami żeby pokonać Polaków. Ci tchórze z tej przestępczej Armii Cz

Re: Europę trzeba uratować od islamu.

kylax1 napisał: > Vide sytuacja w Niemczech, gdzie bandyta minister popiera mafię islamską, która > grozi zabójstwami przypadkowych niemieckich przechodniów. Niemcy po II w.ś. wpadli z jednej skrajności w drugą. Niemcy i inni ockną się dopiero po jakimś większym bum w Europie.