18 wyników w czasie 532 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: p.a.

igor_uk napisał: > Islamistow wspieraja USA.Rosja wspiera swiecki rezim Asada. > Twoja wiedza jest zenujaca. > To USA stworzyli Al Kaide,Taliiban i caly system terrorystyczny Swiata islamski > ego.Liczyli,ze oni pojda przeciwko ZSRR,a wyszlo tak,jak pisalem wyzej-dla nic &#

igor_uk napisał: > Ucz sie,pajacu,na to nigdy nie jest za pozno. "Autor stawia bowiem tezę, dystansując się od współczesnej praktyki historyków rosyjskich, że zagłada narodu żydowskiego w ZSRR, nie była przypadkowym nieszczęściem, jednym z wielu w totalitarnej rzeczywistości, lecz stano

igor_uk napisał: > Jestes idiota.Uczyc sie trzeba bylo.To by wiedziales,kto byl ojcem zalozycielem > Izraela i kto wsparl Izrael w pierwszej wojnie izraelsko-arabskiej 1948– > 1949 – nazywana przez Izraelczykow "Wojna o niepodleglosc".To ze te wsiok > i azbezciar

igor_uk napisał: > to nie jest prawda.To zwykla prowokacja,obliczona na takich glupcow, jak ty.Ros > ja nie musi uzywac samolotow pasazerskich,zeby dostarczac bron do panstwa,na kt > ore nie nalozone zadne sankcji . > Pa ,pridurok. Cha!, cha!, cha! Taaaaak, Katyń to tez

igor_uk napisał: > Czy mozesz wskazac ,jakie prawo miedzynarodowe lamie Rosja,sprzedajac bron l > egalnemu rzadu niepodleglej Syrii? Nie wolno przewozić broni czy innych urządzeń militarnych lub mogących być wykorzystane przez wojsko, w samolotach pasażerskich.

igor_uk napisał: > Jestes wyjatkowym glupkiem. > Paszol won. > Typowa oznaka bezradności i bezsilności. Współczuję!

igor_uk napisał: > A ciebie czym truja? Cha!, cha! Sam się truję. Palę papierosy i to najchętniej popijając whisky z lodem. Wolę whisky od herbatki.

igor_uk napisał: > A nu fakt. > A pozniej znow beda plakac sie,ze ich zdradzili i ze nowy pakt Ribbentrop-Molo > tow Polske dopadl. Ależ nikt nie płacze jak teatr pt. PutinoMiedwiediew wykonuje potulnie rozkazy Waszyngtonu i Zachodu czyli również nas Polaków. Tak macie czyni

romrus napisał: > przyjacielameryki napisał: > > igor_uk napisał: > > > Tu nie posiedzenie rejonowego komitetu PZPR. > > A co to takiego? > > Za duzo pustych sloganow wyglaszasz:-)) Sloganem jest stwierdzenie, że NATO gwarantuje swoim

igor_uk napisał: > Tu nie posiedzenie rejonowego komitetu PZPR. A co to takiego?

igor_uk napisał: > ????????????)))))))))))))))))((((((((((((((((((@@@@@@@@@@@@@@ Ta fatalna pozycja w prawach człowieka tak cię zdołowała, za Kenią, Bhutanem, Sierrą Leone . . . . . . . , Somalią. Też bym nie wyrobił, to faktycznie gigantyczna kompromitacja. Jak zwykle w takich sytuacja

igor_uk napisał: > Az poplakalem sie,czytajac twoi bzdety i uwierz,nie ze smiechu polakalem sie,a > tylko z tego,ze bardzo mocno mnie stalo ciebie zal. Ależ ja rozumiem ten Twój płacz tak samo jak sowiecki zniewolony człowiek nigdy nie zrozumie wolnego zachodniego człowieka. Tak s

igor_uk napisał: > Nie jestes czlowiekiem: > forum.gazeta.pl/forum/w,50,124951778,125060731,Re_W_dzien_8_maja_abysmy_.html Jestem duchem. Teraz patrzę