186 wyników w czasie 1 341 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Rosja to inny świat.

My Polacy wiemy, że Rosja to inny świat, inne wartości, inna mentalność. Nie do końca to wiedzą we Francji, we Włoszech czy w Hiszpanii. Niemcy tez wiedzą, ale trauma po II w.ś. utrudnia im podejmowanie tych właściwych ale trudnych decyzji. Nikt nie chce Rosji narzucać europejskich czy w ogóle za

Re: Europa to margines...

ubiquitousghost88 napisał: > Pomieszkajcie parę lat w Chinach to zrozumiecie. > > Dopiero w Pekinie można zrozumieć co to za dzikusy ta skłócona od wieków, a zaw > szona czystością dopiero od lat 200 Europa... A to ciekawe, bo wiem że Polska dla Chińczyków tych z Wólki K

Re: War is Over

mrs.courvoisier napisał: > Na szczęście Merkel i Hollande nie dali się nabrać na prymitywne gierki ameryka > ńskie z tą Ukrainą. Wysłannik Obamy, przystojniak w siwej peruce Kerry, wyszedł > na głupka z tą ofertą dozbrajania Ukrainy po to żeby eskalować wojnę. Ciekawe > co

Re: Rosjanie na Łotwie to byli okupanci

lubat napisał: > Anglików nikt nie zapraszał na kilkaset lat ani do Irlandii, ani do Indii, a mi > mo to nikt się tam nie obraża na język angielski. > Ukraińcy tak bardzo nienawidzą Rosjan, że uciekło ich tam już ponad milion sztu > k, nie tylko ze wschodniej części. A rząd

Re: nie... - co do Belgii

j-k napisał: > przyjacielameryki napisał: > W Belgii j. urzędowym jest j. francuski czyli waloński, > > NIE. > > Belgia jest panstwem dwujezycznym. > w Walonii - jezykiem urzedowym jest francusk > we Flandrii - flamandzki (holenderski) > a w

Re: Grecja odmawia udziału w sankcjach i wstrzymu

Jeżeli faktycznie tak się stanie to koniec finansowania Grecji przez UE i wy. . . . lać nie tylko ze strefy euro ale i z UE. W UE nie życzymy sobie kremlowskich kretów. Ten populista i oszust który rządzi obecnie Grecją, zapewne wkrótce otrzyma propozycję "nie do odrzucenia".

Re: Zebraku, ...

frompiter napisał(a): > przyjacielameryki napisał: > > Jeżeli faktycznie tak się stanie to koniec finansowania Grecji przez UE i > wy. . . . lać > > > ...kto cie pytal o zdanie w sprawach finansowania? > > Czekaj grzecznie na decyzje Panow i

Re: Jest stary kawal

frompiter napisał(a): > Optymisci ucza angielski, pessemisci ucza chinski, a Rosjanie czyszcza kalaszy. > > Tyle w temacie. Wiemy, wiemy. Rosja to kraj zmilitaryzowany, któremu udało się oszukać sklerotyków w starej Europie.

Re: Scenariusz

polski_francuz napisał: > W chwili obecnej kilka roznych scenariuszy jest mozliwych. Wsrod nich destabili > zacja Ukrainy i zajecie jej wschodnich terytoriow przez Rosje. Destabilizacja U > krainy moze znaczyc jej powrot do rosyjskiej macierzy. > > Moze to tez znaczy, z

Re: bez znaczenia

j-k napisał: > jk2007 napisał: > > Mariupol - najwiekszy port na Morzu Azowskim i najwieksze huty w Donbasie > > port bez znaczenia. > - gdyz "Morze Azowskie" - to nie Morze, ale zalew. > > a te huty Rassiji tez niekoniecznie potrzebne. > >

Re: Ukraina. - Swiete slowa Prezia Patroszenki:)

Dlaczego posługujesz się terminologią kremlowską i forumowej WEB-brygady? Kto to jest Patroszenko? No i ci "banderowcy", "faszyści", . . . . ? No to już chyba wszyscy wiedzą, dlaczego zwiałeś z Polski będąc szefem Solidarności w jakimś zakładzie warszawskim. Kable Moskwy nie mieli przyszłości w

Re: Ahahaha, ale kundelek amerikanski sie wysila:

herr7 napisał: > Definicja jest prosta. To ktoś taki, co robi Ameryce loda za darmo. Robi Ameryce loda za darmo? To ja robię jakiegoś loda? A może mam takie poglądy, może tak po prostu myślę. Taka opcja nie mieści się już w twojej "naukowej" głowie? Profesor nie może pojąć, że mgr m

Re: Ahahaha, ale kundelek amerikanski sie wysila:

romrus1612 napisał(a): > przyjacielameryki napisał: > > I żeby nie było niedomówień. Na Ukrainie nie ma amerykańskich żołnierzy i > amerykańskiego sprzętu bojowego, nie ma również z innych państw NATO. > > > Amerikanski general wrecza nagrody bandero

Re: Banderowcy pogonieni z lotniska...hurrra... :

Jesteś debilu kremlowski wyjątkowo tępy. Rosjanie zdobyli nie lotnisko a kupę gruzu i stali, w które sami zamienili to lotnisko. Pięknie. Teraz, niech Rosja odbudowuje to co rozp. . . . liła i niech finansuje te rozwścieczone, wrzeszczące rosyjskie baby z Doniecka i całe to badziewie rosyjskie z Do

Re: Przyrownywac "cyborgow" do obroncow Westerpla

brat_kryzysa napisał: > to tak jak nazywac dr Mengele wybawca ludnosci > Tylko sprany mozg ziejacy nienawiscia moze nazwac bandytow ostrzeliwujacych dzi > elnice mieszkaniowe "obroncami" Kto debilu atakował a kto się bronił? Czy to Ukraina kretynie napadła na Rosję czy odwrotni

Re: Co ty plecesz,

romrus1612 napisał(a): > przyjacielameryki napisał: > > A skąd ty debilu wiesz jakie ja znam języki a jakich nie znam? Typowe dl > a idioty kremlowskiego który "wszystko wie", chociaż nie ma o tym zielonego poj > ęcia. > > Z tego forum, oszolomie. > I

Re: Co ty plecesz,

romrus1612 napisał(a): > przyjacielameryki napisał: > > Akurat tak się składa, że widziałem ten film. Faktycznie... > > ...kundlu amerikanski? > > Faktycznie to ty nie znasz niemieckiego, jak rowniez i zadnego innego obcego je > zyku, co na forum juz

1 2 3 4 5 6