47 wyników w czasie 801 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: VW Golf V GTI

szymizalogowany napisał: >> nowa astra turbo bedzie miala 2.0 235 KM a nowe S3 260 KM z tego samego silnika > > co golf i co z tego? wcale to nie oznacza ze VW wiecej mocy nie wyciagnie po prostu doszli do wniosku ze tyle styka dla przednionapedowca jesli juz

Re: VW Golf V GTI

okolo 140-150 KM i 320-350 Nm natomiast najmocniejsze benzyny 2.0 litry maja 280-300 KM i moment jak w dieslu ten golf gti ma w miare lekkie soft turbo nowa astra turbo bedzie miala 2.0 235 KM a nowe S3 260 KM z tego samego silnika co golf

Re: W salonach: VW Golf GTI

> Też jestem ciekaw. chyba sie nie doczekamy... > Ja widzę jeszcze jedną - Golf może trochę lepiej > przyspieszać w niskim zakresie obrotów. Za to 'na górze' Cifek odrabia to z > nawiązką. turbo to turbo, ale z drugiej strony jest FSI, ktorym jezdzilem (jako 1.6) i

VW Golf GTI - król wiecznie młody (początek wątku)

W podobnej cenie jest focus st z fajnie burczącym 2,5-litrowym v5 turbo i moment 320Nm w zakresie 1600-4000 :) no ale ford nie nadaje się do lansu lol

Re: VW Golf V GTI Concept

for commercial > production. "The newly developed engine is a 2.0-liter, inline-4 cylinder, > common-rail direct injection turbo diesel. A ja myślałem, że ten motor przeszczepiono wprost z Mondeo. Zresztą wkrótce i tak zostanie zastąpiony przez silnik od PSA. Based on the "MZR

Re: VW Golf V GTI Concept

commence in preparation for commercial production. "The newly developed engine is a 2.0-liter, inline-4 cylinder, common-rail direct injection turbo diesel. Based on the "MZR-CD," mounted in the European specification Mazda6, the new engine is equipped with an all-new diesel particulate filter (DPF

Re: Mocniejszy VW Golf VII GTI

Niestety, ale 1.4 Turbo to się nadaje tylko do wersji 122/125 KM. Wszystko powyżej to niestety nie wytrzymuje. Konstrukcja jest super. Osiągi w konfrontacji ze spalaniem - rewelka. Co z tego, jeśli się niestety sypie.... W Polsce tego się bardzo dużo nie sprzedaje, ale wystarczy poczytać zachodnie

Re: VW Golf VII będzie "eko"

Ja się na to nie piszę. Dla mnie auto to GTI ew. Golf R. Benzyna, turbo i ogień a nie jakieś eko...

Re: Volkswagen Golf GTI

zalewają rynek? > Generalnie wszystko można naprawić w Pierdziszewie u jakiegoś gó..-mechanika > uzywając "nieoficjalnych części", ale zadaj sobie trochę trudu i zapytaj ile > ta naprawa, wymiana turbiny na nową, wyniesie w ASO VW, a potem wypisuj ceny z > przydrożnych warsztatów z

Re: Volkswagen Golf GTI

> > Generalnie wszystko można naprawić w Pierdziszewie u jakiegoś gó..-mechanika > uzywając "nieoficjalnych części", ale zadaj sobie trochę trudu i zapytaj ile ta > > naprawa, wymiana turbiny na nową, wyniesie w ASO VW, a potem wypisuj ceny z > przydrożnych warsztatów z kradzionymi

Re: Type-R /Megane F1/Leon Cupra /Golf GTI

I zapomniałeś dodać jednego: mniej desperackich zabiegów "turbo" które na siłę robią cokolwiek sensownego z badziewiastej 2 - litrówki VW czy Renault... Swoją drogą sam powiedziałeś " moc podobna" to momo braku turbo powinieneś inaczej wyrazic się o R- typie, winika z tego, że "polaczkowa

Re: Type-R /Megane F1/Leon Cupra /Golf GTI

zewnetrznie jak dla mnie najladniejsze auto. poza tym turbo jest fajne poki wszystko nowe i ladnie dziala, potem troche gorzej a i jeszcze jeden powod, jezdzilem honda, jezdzilem vw. z honda nigdy nie mialem klopoty a z vw nie raz. (ale to subiektywne spojrzenie)

Re: Którego Golfa GTi byś wybrał?

manewry - chociażby z powodu braku wspomagania kierownicy. Warunek - tylko dwie osoby w środku, dobre opony, amortyzatory i paliwo - z tym były problemy - jakość - padał wtrysk. W sumie jeździło się tym lepiej niż BMW 2002turbo - było za nerwowe. Golf VI - np 1,4 122ps jeżdzi fajnie, wykończony jest super

Reklama VW w USA - hahaha (początek wątku)

Volkswagen reklamowal w USA (Miami, Los Angeles i New York) Golfa GTI jako Turbo-Cojones. Wszystko fajnie, po angielsku znaczy to odwaga, smialosc. Niestety jest tez inne znaczenie, po hiszpansku. Znaczy to Turbo - jaja. Ale jaja! Niemcy wycofali reklame, zamiast jaj wystepuje teraz Helga

1 2 3 4 5