28 wyników w czasie 548 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON 2.0 T.S. / FIAT MAREA... (początek wątku)

Mam taką samą Mareę tylko ciemnozieloną. Jest rewelacyjna. Kupiłem 2 letnią z wiadomym pochodzeniem. Za wydane na nią pieniądze żaden inny samochód nie oferował tak wiele. Co 50.000 trzeba wymienić elementy gumowe zawieszenia całość około 200 PLN i jazda. Naprawdę gorąco polecam. Jeździłem

Re: ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON 2.0 T.S. / FIAT MAR

Szkoda, że w Lybrze nie ma żadnego V6. Bardzo elegancki samochód i podoba mi się ta tapicerka z alcantary.

Alfa Romeo 156 sportwagon 2.0 JTS (początek wątku)

ten samochod jest po prostu ladny. I to wlasnie wersja Sportwagon jest ladniejsza od sedana. Tak jak mowi autor artykulu-alfie trzeba co nieco wybaczyc. Jezdze Alfa 156 SW 1.9 JTD. Spala ok. 7,2 l/100km. Swietnie sie prowadzi ale..... Brakuje mi np. wiekszej ilosci schowkow, podgrzewanych

Re: Czy do alfy romeo 156 mozna zainstalowac gaz

JAK TO zagazowywać przecież gaz czyści silnik i dobrze wpływana niego,więc o co chodzi?sam jeżdżę na gazie i jest super.A z mocą to można negocjować bo po założeniu instalacji GAZOWEJ NA PEŁNYM WTRYSKU to moc wzrasta o ok.3%.Więc 156 otrzyma większy,,POWER''

Re: Czy do alfy romeo 156 mozna zainstalowac gaz

pelnym komputerem i (czego nie rozumiem pelnym wtryskiem- instalacja II generacji do wtrysku pelnego i nie rozni sie wlasnie tym kompem). Za to odradzam instalowanie gazu z pokretelkiem, chyba, ze do starej... (nie wiem od ktorego roku byly produkowane). W kazdym razie- jesli chodzi o silnik- to

Re: Alfa Romeo 156

30 tys zl za alfe 156 to w sumie nieduzo. ale musisz brac pod uwage trwalosc tego auta... a ta nie jest najlepsza. Kolega kupil w 2001 roku alfe sportwagon 2.0 . teraz ma przebieg okolo 50 tys km - jest super zadbany- wszystko na czas wymieniane. I juz niedawno mi ten kolega narzekal ze

Re: Alfa 156 Sportwagon 1.9JTD

Jeżdżę Alfą Romeo 156 GTA Selespeed 2002. Wiadomości o tym, że modele wyprodukowane po 2000 są mniej awaryjne mogą być prawdziwe, ale dodam od siebie, że czas produkcji tych bezawaryjnych AR musiał się skończyć w 2001. W mojej Alfie po miesiącu rozstukało się zawieszenie (praski serwis załatwiał

Zapala się kontrolka wtrysku (początek wątku)

Takie coś: alfa romeo 156, wymieniona ostatnio sonda lambda i przepływomierz, jeździ super, zero zastrzeżeń poza jednym: przy prędkości 200km/h zapala się kontrolka wtrysku. Zobaczyłam to wczoraj, jechalam autostradą więc mogłam depnąć. Zwolniłam do ok. 190 i było ok. Spróbowałam raz jeszcze do

Re: Czy warto kupic 3-letnia Alfa Romeo 156???

Kocham Alfę Romeo, a zwłaszca 156, ale zdziwiło mnie to że 147 ma więcej miejsca na przednich fotelach niż większa i starsza siostra. No a poza tym byłem niemile zaskoczony wielkością bagażnika - z zewnątrz wygląda na spory, a jak się podniesie klapę to miejsca malutko. Jest to dla mnie

Re: Alfa Romeo - Wasze opinie

Skoro stylistyka alfy jest jednosezonowa to czemu mozna zauwazyc w stylistyce trend do nawiazywania do linii alfy romeo. Zobacz jak wygladaja seaty (plagiat 147 i 46), jak wyglada nowy accord kombi (wypisz wymaluj 156 sportwagon) nowa mazda i wiele innych aut. Roznica jest taka ze to alfa z

Re: Nie kupujcie Alfy Romeo 147!!!

potweierdzam, sam jezdze od dwoch lat 156 sportwagon i poza glupotami (zlamany zawias prz pokrywie schowka) zadnych problemow (ok, w okresie gwarancji wymieniony zostal jedynie potencjometr pedalu gazu) a jezdze niemalo i auta raczej nie oszczedzam (nie oszczedzam tez na oleju i filtrach

Alfa Romeo 147,bądź 156-nołchał,redaguje Michał (początek wątku)

jbl25 napisał: Interesuję mnie 147 lub 156 SW, benzyna, po 2003 roku. Jeśli chodzi o 147 to najlepiej wersję 5 drzwiową, a jeśli chodzi o 156 SW to wolałbym z silnikiem Tspark, ale nie upieram się. ulubiony19 napisał: > Szukaj na forumie Alfy Romeo.Jak już coś będzie

1 2 3