6 wyników w czasie 1 722 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: chcę kupić Alfę 156 - szukam porady

tys km rozrząd wymieniony przy 67000 (jeździłem nim do 16 IX tego roku) kliknij na link: www.allegro.pl/item131525388__alfa_romeo_156_sportwagon_2_0_ts_od_1_00_.html jak dobrze

Re: Alfa Romeo 156 SW Distinctive 2002 r. - warto

Witam Mam dokładnie taki wózek nad jakim się zastanawiasz, czyli AR 156 2,0 JTS SW od niecałego roku i oto moje wrażenia po przejechaniu 20 000km, przebieg przy zakupie to 25 000km: - potwierdzam opinię słabego zawieszenia, szczególnie na polskich drogach zawieszenie z alfy szybko się psuje

czujnik połozenia wału w AR 156 (początek wątku)

Witam!! Po remoncie silnika w mojej alfie, i uruchomieniu silnka (jakies 10 sek.) zaczyna swiecić mi sie kontrolka wtrysku. Z tego co slyszałem najprawdopodobniej podczas montazu czujnik połozenia wału został uszkodzony badz któryś z jego przewodów. W serwisie komputer nic nie wykrywa!!! Czy

Re: Do wlscicieli 156 2.5 V6......

rodzynkiem : jak wiadomo takich V6 alfa romeo juz nie produkuje :-). Pozdrawiam Łukasz

małe sprostowanko

identyczy jak 1.8 Twin Spark)wiec alfa do takiego mezaliansu juz dawno nas przyzwyczaiła. najgorsze jest jednak to ,ze w 159 silnik V6 jest oparty na dole opla. dotychczas ,w modelach 156 i 166 silniki V6 były kontynuacja wspaniałej koncepcji konstrukcyjnej luznych silników Alfa Romeo o

BEZNADZIEJNY PRZYPADEK ? (początek wątku)

zapaleniem silnika ? Jeżeli nie znadzie się winny(a) cześć to alfę sprzedaję, teraz się nie da jeżdzić..... Może 10 k zł dostanę....Szlag mnie trafia... Jak kierowca jakiegoś niemca lub japończyka słyszy na światach wyjacą na jałowym alfę to pomyśli tylko jedno - ocho, to ta gówniana alfa romeo..... I