4 554 wyników w czasie 2 261 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: POBUDKA !!!

Autor: grenka1☺ 03.01.08, 08:36 Taka ładna zima za oknem, a Wy śpicie? Wstawać i lepić bałwana !!! -------------------------------- Ale z czego mam ulepić tego bałwana,chyba z modeliny ;-))) U mnie od rana piękne słońce.

Re: " POBUDKA !!!

Nawet słonko świeci,ale -6st. i tak wieje,że przed chwilą rower mi przewróciło na balkonie. Obudziłam się o 7-mej,a wstałam dopiero o 9.30,będę miała krótki dzień.

Re:Witajcie w 2008 Nowym Roku .

Czuję się jak na wojnie.Świat oszalał.Zewsząd świszcze i gwiżdże. Na szczęście pomału się uspokaja. Dobranoc

Re:Witajcie w 2008 Nowym Roku .

Aniu,jak Twoje bioderko.Ja tez miałam problemy z biodrem,kulałam ,a spać w każdej pozycji bolało. Zaczęłam brać glukozaminę i po 3-ch m-ach przeszło całkowicie. Teraz cały czas biorę,jak tylko tydzień nie biorę ból powraca. Gary to niech mąż pozmywa. Ja wciąż czekam na śnieg.Śniegu mam tyle c

Senyszyn chce wprowadzenia podatku dla wiernych (początek wątku)

Oprócz rzucania pieniędzy na tacę, wierzący Polacy powinni płacić także podatki na kościoły i związki wyznaniowe – to nie opinia któregoś z polityków prawicy, a słynącej z antyklerykalnych poglądów posłanki LiD Joanny Senyszyn. Jak dowiedział się "Wprost", posłanka zamierza złożyć projekt u

Zdjęcia:

Re: A cóż to z nami dziewczęta ?

Masz rację dede.Wczoraj nie było do kogo dzioba otworzyć. Dlaczego tak się dzieje,nie pojmuję.

Re: A cóż to z nami dziewczęta.

Tak??? a kto codziennie z rana ciągnie,aż wreszcie ktoś się pojawi ? Obrażam się.Grenka, Ciebie nieraz nie ma całymi dniami to nie podskakuj. Dede,tak trzymaj.

Re: czy myślicie już o lecie?

Ja nie,ale córka z wnukami jeżdzi na wczasy nad morze. W tym roku chyba pojadą na kolonie,bo chłopaki duże,a ona sama musi dobrze wypocząć,bo wszystko ma na swojej głowie. Ja mam słomiany zapał,jak co do czego,to rezygnuję.Czuję się niepewnie i zagrożona poza swoim domem.Wiem,to straszne,ale to

Nie ma zimy, ptaki wariują (początek wątku)

Zwierzęta powariowały. Nietoperze nie śpią, bociany nie chcą lecieć do ciepłych krajów. Wszystko przez ciepłą zimę Zapowiada się, że w tym roku prawdziwej zimy nie będzie.- Zmiany klimatu są odczuwalne już od dłuższego czasu. Brak prawdziwych jesiennych przymrozków robi swoje. Ptaki zaczyna

Re: Nie ma zimy, ptaki wariują

Aniu u mnie to samo.Już z samego rana gawrony i wrony dają o sobie znać.Sroki to mamy cały czas,mają gniazda na pobliskich drzewach.Te gawrony to są bezczelne i nawet psów się nie boją.

Re: Jak "dojrzeję" do udzielania się na forum to

E1_dwa,a ja nie przjmuję do wiadomosci. Przecież nic nie musisz pisać takiego czego sama nie będziesz chciała. Póki co, to przecież możesz się z nami witać i będzie miło. Piszemy swoje zdania,swoje odczucia na jakiś artykuł i wcale nie musimy się zgadzać. W każdym razie,tak jak pisze dede43,odz

Re: Jak "dojrzeję" do udzielania się na forum to

Moje pierwszy raz było 30. 08.2006r na forum "+60/-" potem odnalazłam to forum i zorientowałam sie ,że na obu forach w dużej części dublujemy się i tak już zostało. Pamiętam jak szukałam właściwie sama nie bardzo wiedziałam co, a kiedy już trafiłam,to wiedziałam,że to coś dla mnie. My niby też

Re: Lutowe Dzień Dobry !!!

A u mnie przed godziną pięknie słonko świeciło,niestety gdzieś się zawieruszyło. img131.imageshack.us/img131/9668/glitter233ii6.gif

Re: Lutowe Dzień Dobry !!!

Dede,bardzo smakowało wszystkim,jeszcze troszkę zostało na jutro. Bardzo dobry pomysł na kruchym cieście,ale mnie ta masa nie pasuje. Nie ma to jak samemu zrobić mak. Genowa51,Najserdeczniejsze Życzenia Urodzinowe. www.twojekw

Re: Zenon Laskowik

Bardzo ciekawy i szczery wywiad.Chciałabym go oglądać w kabarecie w TV.Myślę,że oglądalnośc byłaby wysoka.

Re: "Katyń"

Gdyby dostał "Oskara" więcej ludzi by się zainteresowało filmem nie tylko w Polsce,a to byłby sukces dla nas.Tylko czy krytycy biorą pod uwagę wartości historyczno-moralne filmu,czy co innego. Ale gdyby nawet nie otrzymał prestiżowej nagrody,to i tak film nie przejdzie bez echa.