5 wyników w czasie 318 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Gazelko...

myślę,że musisz poczekać,aż Ty się ustatkujesz ;-) Koty nie wszystkie są sobie równe.Są koty rasowe,które wcale nie muszą się wyszaleć ,są łagodne i spokojne. Właśnie skończyłam doglądać kota sąsiadów i widać jak tęskni za panią. Kot ,aby czuł się u nas dobrze,nie można mu zabronić wskoczyć g

nie tylko Ty się dałaś nabrać na Amweja. Męża wciągnął kolega i tak mu nabajerował,że uwierzył,ja nie bardzo. Było wielkie spotkanie z odegraną melodią zwycięstwa,ciasteczka. Kiedy wyszło na czym to polega,żeby jak najwięcej członków pozyskać,bo od tego jest płacone,no i te 50 zł.jako wpisowe i

nie przejmuj się olejowym,my go już od dawna znamy.Przecież nie musisz mu odpowiadać,ani czytać. Na tamtym forum rozmawiałyśmy o gifach,nie mogłam odpisać,bo nie miałam internetu. Masz tu stronkę o gifach i który Ci się podoba kliknij prawym przyciskiem na tego gifa. pokaże się ramka i

Zdjęcia:

tak własnie zachowują się trole. Mają porypane w głowach.Dopiec komuś,to dla nich pożywka.Nie mają za grosz honoru. Jedyna rada nie odzywać się do troli.

Żeby skopiować musisz kliknąć dokładnie na adres prawym przyciskiem,adres zabarwi się na niebiesko.