1 872 wyników w czasie 2 413 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

majaczenia Michnika (początek wątku)

opowiadanie,że całe społeczeństwo jest ZA Ukrainą to jedynie projekcja marzeń Michnika.ja bym raczej powiedział:g...o prawda.przy okazji warto przypomnieć p.Michnikowi o roli jaką odegrał kosciół grekokatolicki w czasie wojny i czym się zajmowali księża.o kapelanach w 14 dywizji SS Hałyczyna przez l

Re: Analiza konfliktu ukraińskiego.

to prawda-mordy dokonywane przez banderowców wynikały z nienawiści.i zdziczenia. -- Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motłochu.

Re: rosjanie to nie ludzie

a Ukraińcy to świeci. -- Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motłochu.

upadek Ukrainy zbliża sie? (początek wątku)

Anne Applebaum: Putin mógł zaoferować Orbanowi ukraińskie Zakarpacie wiadomosci.wp.pl/anne-applebaum-putin-mogl-zaoferowac-orbanowi-ukrainskie-zaka

Re: Warto przypomnieć oryginał

istniały.ale nie było ludobójstwa. ukraińscy nacjonaliści pokazali co potrafią.

Re: Warto przypomnieć oryginał

A wy to chcecie kontynuować? -przecież kontynuują,tylko w innej formie.

Re: Off

bunkry to oni mają w głowach. kolejny wątek tego palanta: Bodio - ostrzegam !! Autor: piotrzr 01.09.13, 08:27 Dodaj do ulubionych Odpowiedz cytując Odpowiedz Nie próbuj mi tu śmiecić - bo cie ukarzę :)) piotruś,nie strasz,nie strasz...... -- Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motło

głos młodego pokolenia banderowców (początek wątku)

na forum Kresy znalazłem szereg wypowiedzi niejakiego piotrzr znanego z wielu antypolskich wypowiedzi i gloryfikowania upowskich bandytów. oto niektóre: -W odniesieniu do ciebie - owo ku..wa - pasuje jak mało - do tego jeszcze przymiotnik - "odrzucona" i "rozżalona". Nie poszło ci dziwko na PuKu -

Re: Rondo im. ciągnięcia druta

należy "pieprzyć: jak to elegancko określasz w nieskończoność.dla pamięci ofiar,ku przestrodze i dla sprawców ludobójstwa i ich potomków-żeby wiedzieli,że zbrodnia nie została jeszcze rozliczona. -- Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motłochu.

Re: Bodio - deliryku !!!

my upowcy?? -- Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motłochu.

Re: Jakim prawem się wypowiada!!!!

prawda.tylko ktoś tego chama,prostaka i sadystę wyprodukował.do dzisiaj panuje przekonanie,że jak się baby nie bije to wątroba w niej gnije albo bije bo kocha.ktoś przez całe wieki utrzymywał kobietę w poddaństwie i ciemnocie.ktoś przez wieki tym chamom,sadystom i prostakom rozgrzeszenie dawał. i f

Re: Jakim prawem się wypowiada!!!!

Nawiasem mówiąc, jest mnóstwo wrednych kobiet, które w białych rękawiczkach i całymi latami wykańczają psychicznie mężczyzn. to prawda.zwracam uwagę na statystykę,która odnotowała wzrost agresji ze strony kobiet.może to reakcja na minione wieki? nie trzeba linkować.kościół protestuje z jednego

pytanie ukraińskiego nacjonalisty i odpowiedź (początek wątku)

www.kresy.pl/wydarzenia,ukraina?zobacz/prof-nicieja-nie-mozemy-zamknac-polski-w-pudelku-dzisiejszych-granic-video Biedaki,nie są w st

Re: Idiotów profesorów jest ci u nas dostatek

Odnoszę wrażenie,ze problemy masz ty.Umiejętność rozumienia u ludzi myslących to sprawa wiedzy i inteligencji z nie bozi jak w twoim przypadku. Najwieksze zawirowanie psychiczne z jakim sie spotkałem to folder o Lwowie,który zdaniem potoków Bandery był staroukraińskim miastem(podobnie jak Kraków) zb

Re: Lider PiS - M. Kuchciński: Historia

Kuchciński popiera banderowców i to jest powód dyskwalifikacji moralnej.ukraińscy nacjonaliści nie powinni zasiadać w polskim sejmie. -- Paranoja i Schizofrenia krąży po Polsce

mordercy wrócą na miejsce zbrodni? (początek wątku)

www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukraina-deputowany-bloku-poroszenki-chce-sprowadzenia-prochow-bandery-do-kraju

Re: mordercy wrócą na miejsce zbrodni?

żadna głupota polskich władz w sprawie Ukrainy mnie nie zdziwi. -- Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motłochu.

1 2 3 4 5 6