6 wyników w czasie 734 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Upalna Kuchnia

Mozarella z pomidorami , bazylią i świeżo mielonym pieprzem ten sam zestaw jeno na ciepło z makaronem lody śmietankowe, do których dolewam sok z połowy cytryny

Re: Upalna Kuchnia

na dużą patelnię), w głębokiej patelni, albo rondlu, rozpuszczasz łyżeczkę masła( kanonicznie to powinna być oliwa, ale ja lubię ten pomidorowo- maślany aromat )rzucasz na to pomidory, dodajesz świeże podarte listki bazylii, mieszasz z odcedzonym , gorącym makaronem, kładziesz na to

Szósta klepka - jejku, jakie to okropne... (początek wątku)

pomidorowym, czyli absolutnie bezwartościowe świństwo - dwa razu w tygodniu!!! jejku, przecież do takiego makaronu można szybko zrobić najprostszy sos z jakichś warzyw: pomidorów, papryki, cukinii, pieczarek... Wersja luksusowa obiadów: bigos, fasolka po bretońsku, placki ziemniaczane - czyli raczej

Re: Szósta klepka - jejku, jakie to okropne...

, że i ja swoje znalazłam. Niby dlaczego powieściowa mama miałaby być ideałem? Kto ma idealną matkę bez żadnych wad i jest z tego zadowolony, niech podniesie rękę :))) A co do makaronu z pysznym sosikiem, to proszę się odczepić. Przecier pomidorowy jest bardzo zdrowy, to jedna z najlepszych

Re: Kulinarne dziwactwa PRL-u

ruski miesiac udalo sie upolowac makaron (egzotyczne!) to mama gotowala i podawala nam spaghetti jeszcze gorace, z samym maslem i pieprzem jako okrasa (pyszne!). - ryz, trudny do zdobycia, ale czasem sie zdarzalo. Wtedy mialysmy risotto z wydatna pomoca przecieru pomidorowego w malutkich puszeczkach

Zdjęcia: