9 wyników w czasie 177 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dziecko terrorysta

Jesli Cię stać- zmywarka + suszarka do prania + pani do sprzatania to genialne wynalazki. Prasowanie odpuść. Obiad- warzywa na patelnię + paluszki rybne mrożone, lub makaron z sosem pesto + pomidory z puszki + tarty ser, ewentualnie zestaw 3- leniwe z serków homo. Kazdy to 15 min. W chwilach

Re: Muszę się wyżalić

, warzywa swieze surowe lub gotowana mrozonka. Dodatki typu ryz lub makaron gotowane na dwa dni (ewentualnie konczyly w zupie). Zupa - duzy garnek rosolu, na drugi dzien robilam z niego pomidorowa lub dodawalam warzywa zeby urozmaicic. 3. Dla dziecka rezerwa na czarna godzine w postaci sloiczkow lub malych

Re: menu 10 m-cznego dziecka...

schemat żywienia Pączka, właśnie rozpoczyna 11 miesiąc, ale od jakiegoś czasu nic się nie zmienia, więc jest miarodajnie :) 6.30 - mm 8.30 - śniadanie: kanapki z wędliną + pomidor/ogórek, jajka pod różnymi postaciami, pasty rybne, sałatki warzywne + kawałek chleba, kasza manna na mleku krowim z

Zdjęcia:

Re: skaza białkowa a dieta

wyrobami bez konserwantów i mleka. co do obiadów, to wszyscy się dziwią, ale z nimi mam najmniejszy problem. można zjeść spaghetti (makaron lubella, zmielona łopatka, pomidory w puszce), pizzę bez sera (w ciescie zamiast mleka woda) itp. ogolnie nie uzywam polproduktów, gotowców itp. w razie pytan pisz:)

Re: do ostrożnych- co jecie? bo już brak mi pomys

córka jest uczulona na nabiał. Zatem płatki na wodzie za to z bakaliami lub owocami. Zamiast bułki chleb, najlepiej żytni. > Na obiad zupka- rosół, ziemniaczana lub ziemniaki, ryż czy kasza z gotowanym ku > rczakiem, do tego buraczki lub marchewka. Do tego możesz włączyć makarony z różnymi

zbyt częste posiłki-jak karmić 10 miesięczniaka (początek wątku)

Proszę doradźcie mi jak mam rozplanowac posiłki synka, mam wrażenie że odstępy między nimi są zbyt krótkie... nie chcę go przekarmiać, waży ok 10 kg, ubranka na 80 cm ubieram, jego schemat wygląda tak: 8-9.00 kawałek chlebka z masełkiem i pół pomidora ( czasem plaster wedliny, sera zółtego, albo

Re: U nas taki zestaw

, gotować, piec, smażyć można tylko z dodatkami napisanymi poniżej - ryż, kasza gryczana biała i palona, kasza krakowska, kasza jaglana, amarantus, quinoa, tapioka, kasza i mąka kukurydziana, jeśli nie zamierzamy wyłączać z diety glutenu, to dozwolone jeszcze są kasza manna, kuskus, makaron bez

Re: uczulenie na mleko u miesiecznego dziecka

, quinoa, tapioka, kasza i mąka kukurydziana, jeśli nie zamierzamy wyłączać z diety glutenu, to dozwolone jeszcze są kasza manna, kuskus, makaron bez jajeczny, kasza jęczmienna i płatki owsiane oraz mąka pszenna, orkiszowa, żytnia - olej słonecznikowy, rzepakowy, kukurydziany, z pestek winogron, ryżowy

Re: Mamy wcześniaków- jak dajecie radę ????

(też zmiany) je np. w jadłodajniach w stylu "nałóż sobie co chcesz i ile chcesz", czasem ugotuje sobie coś sam w domu - ryż z warzywami na patelnię czy też makaron z sosem z pomidorów z puszki, a tak średnio raz w tygodniu jak się nie wyrabia to zamawia dużą pizzę. 7. śpię kiedy tylko mogę! czyli