28 wyników w czasie 180 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kanapka z szynką?

> szynka ze sklepu to same konserwanty albo sól peklowa, Jak się kupuje byle co za 9.99... -- "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata Jam nieudacznik, grafoman i śmieć" Strachy na lachy

Re: dieta bez nabiału i jajek - jakie dania???

1. kurczak lub indyk na parze (pierś) posypana oregano, czy tymiankiem czy rozmarynem , 2. ryż, kasza jaglana lub grysik z cynamonem albo jabłkiem, gruszką 3. chleb z oliwa z oliwek, pieczonym miesem 4. ziemniaki, marchewka, buraczki (ziemniaki maja inny smak jak sie je na parze gotuje w

Re: Kiedy zaczęłyście dawać maluchom "normalne" z

, zupa szparagowa, pieczona ryba i szparagi, makaron, ryż, ziemniaki, cielęcina i wiele innych. Moja na słoiczki już patrzec nie może i chce tylko to co jemy my.

Zdjęcia:

Re: Monte i inne czekoladopodobne smakołyki / nie

No jednak nie wszystko mozesz dac, moja nie ma ani jednego zeba, wiec kotletow nie daje (tylko mielone z piekarnika, smazonego staram sie nie dawac, ale my rzadko jadamy smazone, piekarnik rulez ;) ). Ale dzis u nas na przyklad byl losos pieczony i makaron ze szpinakiem z dodatkiem

Re: Pytanie do (szczególnie pracujących) mam

Ja też gotuję raz na kilka dni; zazwyczaj robię tak, że poswiecam jeden wieczór i gotuję 2-3 dania, dzielę i zamrażam. Trochę pomysłów od was ściągnę, bo też juz w kółko jemy to samo ;) Najczęściej piekę udka/pałki kurczaka, robię sos do spaghetti oraz mięso duszone. Potem tylko gotuję ryż/kaszę/ziemniaki

Re: Pytanie do (szczególnie pracujących) mam

w sosie grzybowym, szynka w sosie pomidorowym, schab w śmietanie z czosnkiem), drób (z pieczarkami i śmietaną, w pomidorach, w sosie cebulowym). Do takich mięs najczęściej gotuję jakąś kaszę albo ryż, więc w zasadzie po powrocie z pracy przygotowuję tylko jarzynę do obiadu, chyba, że mam coś

Re: 10 miesięcy, co i ile je?? Gotujecie zupy?Obi

biszkoptami/kompot/kasza jaglana z owocami 13.00 zupka-przecier jarzynowy z kaszka glutenowa II danie – jarzynka z gotowanym miesem ( 15-20 g) + ½ zołtka,z dodatkiem ziemniaka lub ryzu 16.00 220 ml mieszanki z kaszką /zamiennie moze tez byc kisiel mleczny na mieszance z zóltkiem

Re: 10 miesięcy, co i ile je?? Gotujecie zupy?Obi

pieczone, ser zolty, twarozek z ogorkiem i rzodkiewka ,indyk do tego kilka plasterkow ogorka surowego badz kiszonego (ktore mala uwielbia), pomidor bez skorki lub jajecznica , jajko sadzone lub gotowane na twardo drugie sniadanie to kaszka + owoc do raczki (brzoskwinia, banan, jablko, gruszka

Re: Czy zdarza Wam się nie jeść obiadu?

Oj, ja robie tylko zupy i tylko pieczone ale czasem i one zajmują dużo czasu. Po prostu, aby mi smakowalo musi być dobrze przyprawione. Jednym z moich ulubionych dań jest pieczony kurczak z musztarda i miodem, albo kurczak z pomaranczami, porem i słodkimi ziemniakami. Mój facet uwielbia kurczaka

Re: Czy zdarza Wam się nie jeść obiadu?

. Postaw na zupy i na drugie dania pieczone. Pieczenie jest swietne - podobno zdrowe, ale przede wszystkim robi sie samo. Przyprawiasz mięso, pakujesz w woreczek i do piekarnika. Cała filozofia. Potem obierasz lub nie ziemniaki, pakujesz w drugi woreczek i do piekarnika. Jedyna praca to jakas surówka

Re: na 10 i 90 centylu, prosze o rade komentaz

Zamiast owocu o 15 daj mu normalne drugie danie: mięcho, ziemniak, warzywa. Potem ok 16.30, 17 owoc jako deser i na kolację chlebek z masłem i czymśtam (szyneczka, ser żółty, pieczone mięso, domowy dżem). Według mnie dziecko ma mało tłuszczów w diecie, masło na kanapce bęzie super :-). Mój

Re: butelkowe a piersiowe - pytanie.

> Ja bym ci jednak doradziła powolutku rozszerzyć dietę.Ale od 4 to chyba za > wcześnie, ze względu na delikatne nerki dziecka. A co ma podawanie jabłka czy ziemniaka do nerek? -- "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata Jam

Re: co to za wysypka u dziecka?

żona karmi,a co je - do niedawna nie > za ciekawie - bułki z masłem, szynką, teraz jakieś lekkie zupy bez przypraw itp > , > płatki z mlekiem. To rzeczywiście nie za ciekawie... Mama karmiąca musi mieć sporo energii. Nie wprowadza się żadnych "diet dla mamy karmiącej" o ile nie ma

1 2 3