1 wyników w czasie 447 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ile teraz wydajecie na zywnosc?

He, he, zgadzam się... Jak kasy nie mieliśmy, to wydawałam kilka złotych dziennie na chleb, pasztet i ziemniaki z jajkami na obiad. Jak jest kasa- to kupujemy szynkę za 50zł/kg, jogurty, soki, słodycze- wychodzi jakieś 50zł co drugi-trzeci dzień... Ale po doświadczeniach z chudymi dniami mam