13 027 wyników w czasie 5 467 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Audi A4 (początek wątku)

Kim jest kierowca AUDI A4 (czarnego)? Parkuje w Szczawnie obok galerii z alkoholem? WAŻNE.

Re: Audi A4

ja wiem prawdopobobnie a co??

Audi A4 (początek wątku)

Sprzedam Audi A4 rok 1995 stan bardzo dobry.Tel.502843070

audi A4 (początek wątku)

Sprzedam Audi A4 kombi 2.6 benzyna rocznik 1997.Instalacja gazowa(sekwencja) na gwarancji,wymieniony rozrząd, przednie zawieszenie,klocki i tarcze, pełen FIS,climatronik, dwa zestawy opon. Cena 9800 pln Tel. 609-837-677

Re: audi A4

Witam. Jeśli ogłoszenie byłoby aktualne to ja jestem zainteresowana. Więcej informacjii: www.kupieckupi.pl/motoryzacja/samochody/kupie-18 Pozdrawiam

Audi A4 (początek wątku)

Czy warto kupić dziesięcioletnie Audi A4 z turbodoładowaniem od pierwszego właściciela? Czy po 10 latach to raczej złom?

A czy pierwszym właścicielem jest osoba którą znasz?

audi a4 (początek wątku)

witam mam pytanie majac silnik 1.8W audi a4 b5rok produkcji1995 kupujac ja audi byla na felgach stalowych pietnascie cali ja bym chcial zalozyc szesnastki dwiescie piec czy bedzie dloza roznica w spalaniu bedzie sie pojawiala

Audi A4 (początek wątku)

fajnie

mam audi a4 19 tdi ale nie wiem jaki najlepiej olej kupic do tego silnika a tak poza tym to bardzo wajne auto.

Audi A4 (początek wątku)

www.searchmeup.com/search.php?aid=31204&q=Audi A4 www.find-on-net.com

Co to ma wspolnego z Audi?

Audi A4 (początek wątku)

www.find-on-net.com

Audi A4 (początek wątku)

Autor tekstu to leń śm.ierdz.ący !! Wszedł w Google / Grafika / Audi A4 i wkleił... niemieckiego Anglika :/

Drogi autorze, anglik, czy nie anglik, ale na pewno nie bohater tego artykuł zdobi zdjęcie! Auto ze zdjęcia weszło do produkcji w 2004, czyli jest to przedostatni model A4, obecnie dostępny jako Seat Exeo, artykuł zaś mówi o modelu jeszcze wcześniejszym. Odrobinę rzetelności dziennkiarskiej

Audi A4 (początek wątku)

thecarconnection.com/index.asp?article=7280

Zapewne nikogo nie zdziwie jesli napisze, ze dla mnie wyglada jak koszmarny sen estety :) Nie chce byc zlym prorokiem, ale chyba nie tedy droga. Chociaz - kto wie... Klienci sa podatni na wplywy marketingowcow - choc Multipla to jednak auto wybitnie dla indywidualisty :) -- "Mane, tekel, fares"

1 2 3 4 5 6