155 wyników w czasie 1 324 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A-klasa 170 CDI na mrozie !!!! :-))) !!!! (początek wątku)

wczoraj na dworze -2,5st.C a jak koleś odpalił to "cudo" w wersji "long" to aż się przestraszyłem czy to aby Mercedes. z ruru poleciało jak z 20-to latka i hałas jakby coś miało odpaść. czy wszystkie CDI tak palą jak jest " - " na dworze ??? pozdrowienia dla dieslowców :-)))))

Re: A-klasa 170 CDI na mrozie !!!! :-))) !!

Ale qu.. smieszne,hehehe!Doszedles juz do siebie po tak duzej dawce humoru ?

awaria skrzyni biegow Mercedes A klasa 170 cdi (początek wątku)

witam! mam marcedesa A klasa 170 Cdi rok 2000 od dluzszego czasu cos mi charchocze skrzynia biegow,ale w czoraj nie dosc ze glosno chodzila to jeszcze zaczela piszczec i slychac tak jakby samolot startowal! biegi zmieniam normalnie nie mam problemu z ruszeniem!praktycznie na kazdym biegu

Re: KUPIĆ czy NIE A 170 CDI ??

Tanszy jest A 140 Classic, a tak na serio to za ok.21Tys.€ mozna kupic lepszy samochod.Za wyjatkiem ceny to,to cos ma z Mercedesem bardzo malo wspolnego. Polecam jazde probna na typowej polskiej drodze.Mozna w ten sposob,na wlasnych kosciach przekonac sie,ze inne samochody tej klasy nie

Re: KUPIĆ czy NIE A 170 CDI ??

do Mercedesa klasy A podobnie jak wiekszosc forumowiczow polecam inne auto.

Zdjęcia:

Jaki olej stosujecie do Merca A 170 CDI ? (początek wątku)

Konkretnie chodzi mi o marke i symbole,klasy lepkosciowe.

A klasa - opinie (początek wątku)

Jechałem krótko A 140 L, rozmawiałem z właścicielem A170, był zachwycony. Wnetrze wersji L rzeczywiście obszerne. Prosze o opinie, szczególnie właścicieli.Pzdr.

Re: A klasa - opinie

Gość portalu: zenek napisał(a): > Jechałem krótko A 140 L, rozmawiałem z właścicielem A170, był zachwycony. > Wnetrze wersji L rzeczywiście obszerne. Prosze o opinie, szczególnie > właścicieli.Pzdr. Nie jechałem tym jako kierowca, lecz pasażer. Moja opinia - trochę bez sensu

Mercedes CLK CDI - opinie?? (początek wątku)

Witam, Po pierwsze wesloych swiąt dla wszystkich. A teraz do rzeczy. Upatrzyłem sobie jako cel mercedesa clk cdi 270 ( po 2003). Szukałem testów ale jest ich jak na lekarstwo. Opinii tez nie za wiele, ale jako ze auto niemal identyczne jak klasa C to zapoznalem sie z opiniami na jego temat. I

Mercedes A170 CDI 1200km na jednym baku :))) (początek wątku)

po 1100km.Srednia to 4,5l/100km.Predkosc to przedzial 130-150km/h.Zawsze twierdzilem ze A-klasa to taki wynalazek Mercedesa i cos w tym jest,ale po tej przejazdzce moge polecic ten wozek dla szukajacych czegos naprawde bardzo oszczednego i dosc wygodnego nawet na 1100km trase;)

Re: Mercedes A170 CDI 1200km na jednym baku :)))

zrobic jeszcze 100km zapalila sie w Warszawie po > 1100km.Srednia to 4,5l/100km.Predkosc to przedzial 130-150km/h.Zawsze > twierdzilem ze A-klasa to taki wynalazek Mercedesa i cos w tym jest,ale po > tej przejazdzce moge polecic ten wozek dla szukajacych czegos naprawde bardzo

Re: Klasa A

Wersja 170CDI w mocniejszej wersji kosztuje ok.66000. w zależności od kursu EURO.

Milionowy Mercedes klasy A (początek wątku)

Niecałe 6 lat zajęło zakładom Mercedesa w Rastatt wyprodukowanie miliona samochodów klasy A. Jubileuszowe auto to srebrzystoszary A 170 CDI Turbodiesel z wydłużonym rozstawem osi.Najważniejszym rynkiem dla klasy A są Niemcy a za nimi Włochy, Wielka Brytania i Francja.Najchętniej kupowana

Mercedes klasy A (1997-2004) - opinie Moto.pl (początek wątku)

mercedes a klase ale tylko W 169 cdi 2000 klasa jazda

1 2 3 4 5 6