594 wyników w czasie 1 276 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A jednak płatny?

czyli płatny czy nie? i jak tak to ile mniej więcej bo za rok ide na 2 fakultet

a ile się trzeba napracować żeby zatankować

normalnie specjalne stacje powinny być dla was a na marginesie to dodam że jeżdżę trochę po płatnych drogach, także tych z bramkami i jakoś nie zauważyłem, żeby płacenie tam przez motocyklistę odbywało się nadmiernie długo, może chłopaki zagraniczni są po prostu sprawniejsi?

strefa płatnego parkowania a mieszkańcy (początek wątku)

W Warszawie od 1 lipca poszerzą strefę płatnego parkowania. Mieszkańcy domów w obrębie strefy, o ile się wystarają przed 1 lipca o kartę abonamentową w ZDM, będą mogli parkować bezpłatnie. A co z mieszkańcem, który powiedzmy 2 lipca kupi samochód (albo kimś, kto po 1 lipca wprowadzi się do

Zdjęcia:

Re: A ile zarabiasz?

W ogóle nie rozumie o Tobie chodzi.Ja pracuje na etacie i dodatkowo na 1/2.Nie narzekam.Moja specjalizacja jest dosc dobrze płatna zwłaszcza w prywatnych placówkach.Oczywiscie ze nikt mi nie zabroni dodatkowo pracowac.Dlatego właśnie to robie i jestem zadowolona z własnej pensji i z zycia tez

Re: Rodos - ile pieniędzy na 2 tygodnie??

50 euro za dwa dni wynajęcia samochodu (fiat punto), ok. 80 euro za paliwo, jedzenie i inne pierdółki i w czasie wycieczek, aquapark, strusia farma...fat wydalismy trochę więcej bo do kwoty gotówkowej trzeba doliczyć jeszcze ok. 50 euro płatne kartą...to wszystko bez ograniczania się

no słynne 3-2 to było coś a ile to coś kogoś kosz

kosztował to dopiero było coś ;-) no i szczesny broniący w Legi wpuszcza 3 bramki w 5 minut i w nastepnym sezonie ląduje w widzewie ,tak to było coś.....o czym wiedzieli wszyscy i nie wiedział nikt ;-)

Kiedy wreszcie płatna A4? (początek wątku)

na Górę Św. Anny którą 2x pokonałem pasem skrajnym prawym (z 3 istniejących) bez wyłączania tempomatu (ustawiony na 130). Pas był totalnie pusty. TIRy jechały srodkowym a skrajnym lewym jechała raz paniusia w A6 z rejestracją z Krapkowic, jechała równolegle z TIRem jakieś 80/godz a za nią sznur

Re: drugi kierunek - płatny?

ja za rok chce zacząć 2 kierunek i nie zmaierzam płacić!!! a jeśli już to ile to miałoby kosztować??

A ile osób muszę polecić, żeby zarobić?

I czy dostałeś kiedyś jakąkolwiek ankietę, która była warta więcej niż 2zł? Bo z tego co wiem, to ankiety są mało płatne, trzeba ślęczeć pół godziny, żeby ją wypełnić i do tego przysyłają raz na miesiąc jak nie rzadziej... -- _________________ Litości... nie mów nic, zanim się nie zastanowisz

Re: Czy Battle.net 2.0 będzie płatne?

free graj w jakies badziewiaste gierki co co chwila mają laga /zaraz powiecie ze masa gier jest free/ poczekajcie poczekajcie :D ktos musi byc pierwszy.A ilu z Was w Tibii wywalilo kase na pierdoly? albo w D2 lub wowie na itemy?? :D przeciez to tez kasa "za nic:) ehhh dzieci dzieci... jaka to straszna

1 2 3 4 5 6