26 wyników w czasie 871 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Celowo chcą zlikwidować linię 25

Mielcu 20 min. w Dębicy nie stoi 15 minut, tylko 12, bo jest zmiana loka, a w Tarnowie 3 min. Patrz link poniżej. tiny.pl/xj28 "Hetman" w relacji Wrocław Główny - Zamość w Tarnowie stoi 6 min., w Dębicy 16 min., bo jest zmiana loka, w Mielcu nie

Z Rzeszowa na MŚ do Niemiec ...... (początek wątku)

poprzednich MŚ. Nie wątpie ze każdy kto miałby okazje pojechać na to świeto futbolu nie odmówiłby, a tym czasem wyjazd na MŚ wcale nie musi być tylko niespełnionym marzeniem. W dobie internetu, rozwoju technologicznego i szybkiej komunikacji mamy nieograniczone możliwości co do podróżowania. W

Przemyski biedak z Breslau

prawdziwej metropolii jaką jest Boston (6 mln mieszkańcow w metro area) nie jest problemem. Pracy 100 razy lepszej niż na polskim zadupiu. Prawda jest taka że Przemysl jest pod rzeszowskim butem i nie jest stolicą regionu. Sprawdz info o podziale administracyjnym jesli w to nie wierzysz :) Ja ułozę

Zdjęcia:

coś na poprawę humoru :))) (początek wątku)

-09-2005 13:24:41) nie 2 piwa 0,5 czystej i 2 drinki 50 na50 martini z wiski rabish (16-09-2005 13:24:51) i ti w dwie osoby Ja (16-09-2005 13:25:27) a z kim się tak strułeś? rabish (16-09-2005 13:25:29) ale mnie wymeczyło i 15 minutach byłem trzezwy rabish (16-09-2005 13:25:41) gorzej bo trzymało

Re: MPK. Autobusy przyjeżdżają za szybko

SPECJALIŚCI którzy nie bardzo kumają o co chodzi a zdanie kierowcy się nie liczy bo to tylko kierowca. 2. Linia 17 i 34 -różnica 6 min. wg gazety a jadą razem...NIE zgadzam się z tym z całą stanowczością. Pasażer musiał błędnie odczytać rozkład jazdy. PYTANIE ! Po co kierowca miał by przyspieszać o sześć

9 cech prawdziwego chrzescijanina

9. Stanowczo odrzucasz istnienie tysięcy bogów czczonych przez inne religie, ale czujesz się oburzony, gdy ktoś odrzuca istnienie twojego boga. 8. Czujesz się obrażony i odczłowieczony, gdy naukowcy stwierdzają, że człowiek pochodzi od zwierząt, ale nie masz problemu z biblijnym twierdzeniem

Re: Automat ze słodyczami zniknie z SP 23

wybory na prezydenta Białorusi, nie wiem. Dodam tylko, że mam na utrzymaniu 6-cioro dzieci, po zlikwidowaniu jak uważam mnie przez konkurencje zostaniemy bez środków do życia. P.S. Problem dotyczy 2-óch moich automatów na kilkadziesiąt szkół w Rzeszowie.

Re: Jak to się robi w Warszawie i we Wrocławiu

,4 km a liczba ludności ok. 182 tys. Na 6 sołectw jest już przygotowana dokumentacja (5 z nich było elementem poprzedniego wniosku, a w ostatnim czasie dołączono pozostałą część Przybyszówki), z przygotowaniem jej na pozostałe 4 nie byłoby większego problemu. Cały projekt mam już gotowy i

Do Rohana (początek wątku)

całej Unii stopę zatrudnienia osób starszych (55-64 lata) - 26,2 proc. Średnia dla całej UE - 41 proc. Na tym nie koniec. To właśnie w Polska i Słowacja - zauważa Komisja Europejska - mają największy problem z bezrobociem długotrwałym. W obu krajach aż 10 proc. wszystkich osób w wieku

Poznaj swój PiS :) (początek wątku)

... tyle, że nie za żadną tam bibułę, czy działalność opozycyjną, tylko za to, że z kolegą okradł aptekę, bo miał problem z używkami. Ale zaprawdę powiadam Wam: grzechy młodości trzeba wybaczać! W działalności politycznej poseł Kuchniński notował już same sukcesy: 1) przez kilkanaście lat jego

1 2 3