6 738 wyników w czasie 2 823 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: MZK likwiduje linię nr 5

kiedys dawno temu moze w koncu lat 70 napisano ze w zalozeniu funkcjonowania komunikacji tramwajowej sa w zasadzie 2 linie wschod zachod i tak potym nastapila likwidacja 4 pozniej 3 przez pare lat byla tez linia nr6 moim zdaniem watpliwa byla decyzja likwidacji 4 most jak sie sypal tak sie

Re: izba przyjec w pierwszy dzien swiat

, miałbyś nieco inne zdanie. 4. "Pijaka wywalić za drzwi"- człowieku, jesli rozwali sobie łeb 100 metrów od szpitala, albo padnie z powodu np. nie rozpoznanego krwiaka ( a nie jesteś tego wstanie zrobić badając przez 10 minut) masz problem. A jak znajda się świadkowie - kryminał.Także badanie pijaka

Najgłębszy szyb Europy w Polkowicach (początek wątku)

latami technologię mrożenia górotworu do niespotykanej dotąd głębokości - 650 metrów - podkreślił Matławski. Przy pomocy potężnych agregatów skałę zamrożono, aby jej płynne warstwy nie sprawiały problemów przy głębieniu. Potem zamarzniętą ziemię wybierano, a powstały otwór obudowywano szczelną

Zdjęcia:

Re: Jak WTOPIĆ 63 tys. złotych - PRZESTROGA dla k

wizyta - w poczekalni siedziałem obok nieszczęśliwego właściciela naprawianej Laguny II. Jego pech - silnik V6. Wymienił 2 cewki. Później kolejne dwie... Teraz czeka, kiedy 'padną' pozostałe. Jeśli Producent _WIE_ o fabrycznych usterkach, dlaczego wymieniają po 2 tylko? A nie od razu wszystkie? To

Jak WTOPIĆ 63 tys. złotych - PRZESTROGA dla kupują (początek wątku)

granic, wyjeżdzam nowym autkiem. 60% skredytowane? Nieważne! Mam autko... Mam piękne autko, które kupiłem z założeniem jeżdzenia 6-7 lat. Nagiąłem swój budżet, bo planowałem 6-7 lat jazdy bez problemów. W końcu po to nowe auto... Piątek ...a ja jeżdżę już nową Meganką. I niech skisną Ci, którym

Re: Ja i moi znajomi pozbywamy sie Ery

My też odchodzimy od Ery (3 szt.), ponieważ: - nie ma możliwości kontroli wydatków, - niewykorzystane minuty "żyją" tylko 30 dni, - cena 1 min. (po wykorzystaniu darmowych) jest 2x wyższa niż w pre-paid, - są miejsca w Polsce, gdzie nie ma zasięgu Ery, a Idei jest (jedno z tych miejsc jest

DRENAŻ POLSKI (początek wątku)

, usługi marketingowe, prawa do znaku towarowego) w drugą stronę. Polski oddział ma więc „na papierze” większe wydatki a mniejsze przychody, i w efekcie wygląda to tak, jakby jego działalność nie przynosiła zysków. Pod lupą inspektorów UKS znalazły się firmy, które cały czas wykazują straty

Re: Wy tu gadu-gadu,a ja mam dylemat...

jezeli twoj obiektyw 300mm jest ciemniejszy niz 2,8 to bez sensu sie pchac w telekonwerter. Musisz pamietac ze konwerter 2x dwukrotnie tez zmniejsza swiatlo obiektywu. A wiec jesli masz swiatlo 4 po zalozeniu konwertera bedziesz mial 8 i praktycznie juz AF nie dziala. Wiekszosc apratow ma

Re: P. Romero (BRAWA...)

. Kontrola powinna działać intensywniej. > 5) Czemu akurat kasy które są drogie a nie np. obowiązek wystawienia rachunku? Odsyłam do memorandum tam jest odpowiedź. > 6) Czemu zaczynacie „porządek” (czyt. szukanie pieniędzy) od fiskal > izowania > praktyk lekarskich i

Re: P. Romero (BRAWA...)

utrudnia pracę. Jak P.Romero widzi chodzenie do pacjenta z kasą? 4) Czemu nie korzystacie z innych metod łapania oszustów podatkowych (np. prowokacja). Nie chce się czy nie można? I dlaczego? 5) Czemu akurat kasy które są drogie a nie np. obowiązek wystawienia rachunku? 6) Czemu zaczynacie

WZMOŻONE NAPIĘCIE.POMAGAJMY SOBIE. (początek wątku)

. napiecia postawilam mu sama. Nasza pani pediatra powiedziala, ze jak chce skierowanie do neurologa, to da, ale ona tu nic nie widzi... No i zaczelo sie... To byl wrzesien. Pierwsze terminy panstwowych przychodni wypadaly w grudniu. A na codzien ogromne problemy z karmieniem, prezenie sie, wyginanie

Re: Nocny marek :((( Poradźcie coś....

Mialam ten sam problem:-) Moj syn, bodajze tez mial miesiac(teraz ma 5 mies.) W ciagu dnia jadl mi tylko 2 razy, za to w nocy dawal mi popalic:-) Najpierw zasypial o 4 rano, po trzech dniach o 5 i po kolejnych 3 dniach o 6:-( Tak, jakby pomylil dzien z noca. U mojego syna ten okres nie trwal

1 2 3 4 5 6