23 wyników w czasie 216 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: 200 tys na 53km2?

wozić dzieci do przedszkola, szkoły, robić korki swoimi autami, samemu pracować, a część podatku oddać gminie. To jest problem i bolączka wielu miast polskich, szczególnie jak się popatrzy na statystyki tych bardziej zagęszczonych. Na alarm bije Związek Miast Polskich i Unia Metropolii Polskich

A to się trafił dokumencik z wytycznymi! (początek wątku)

samorządowych. Przepychanki w lokalnych koalicjach. Skandale, także obyczajowe. Wyczulenie na afery, nadużycie władzy, korupcję, naruszanie praw obywateli. 2. Ujawnianie wszelkich przejawów dyskryminacji: rasowej, narodowej, płciowej, seksualnej, wiekowej, majątkowej. 3. Problemy społeczne, bieda, jej

Re: W Moskwie kolejka się nie sprawdziła. A w Rze

. Pieniądze z unii skoro są to trzeba mądrze wydać, a nie zmarnować bo drugiej takiej szansy nie dostaniemy Kolejka nie rozwiąże żadnego problemu, ani nie stanie się alternatywą z prostej przyczyny: Na trasie na której jest zaprojektowana jeździ najwięcej autobusów, a powstanie kolejnej linii dubla to

Zdjęcia:

Budowa obwodnicy północnej potrwa do 2012 r.

Budowa jeszcze nie rozpoczęta a juz problemy. Ta "gigantyczna inwestycja" czyli odcinek o długości 2,6 km i wartości 61 mln zł ma być budowany przez 20 miesięcy. Dla porównania podpiana również obecnie umowa na odcinek autostrady A4 od W. Rzeszów Centralny do W. Rzeszów Wschód o wartości

Re: "Zara, Next, Stradivarius, Max Mara....

jest taki przeklęty problem z rękawiczkami. Rozmiarówka jest "na oko", choć nie na tej części anatomii się rękawiczki nosi. A dowcip (nader kiepski) polega na tym, że świetnie ten detal produkują Czesi. I nie ma S, M, L - tylko proszę: 6 1/4; 6 1/2... itd. Podobnie obuwie (dlatego wielbię Batę - że nie

Re: Vectra denerwuje

mialem ten sam problem osiedle baranowka mikolajczyka , z tym ze ja korzystalem u nich od 2001 jeszcze dami ,"wszystko" bylo ok do wiosny tamtego roku jak net tak slimaczyl ze rece opadaly mialem wtedy 4 mega a na YOUtube filmiki buforowaly i lagowaly , chodzilem prosilem i nic wrescie zaczolem

Mieszkanie w centrum bez miejsca postojowego. H...

to 20000-30000zł. Niech więc ci wszyscy kandydaci na prezydenta przestaną opwiadać bajeczki z jaką to troską podchodzą do problemu zakorkowanych osiedli a zajmą się twórczością podatkową wydziału finansowego UM Rzeszowa. Rzeszów jest jednym z pierwszych miast w Polsce, w którym urzędnicy wpadli na

Re: mieszkańcy niech parkują za free na swojej zi

naprawde łatwo wyznaczyć ulicami Szopena/Piłsudskiego/Cieplińskiego/ Lisa Kuli wyłaczami kompletnie z ruchu kołowego od godziny 6 rano do 22 wieczorem, mieszkańcy mogą się poruszać ulicami w bardzo ograniczonym zakresie a dostawy do sklepów w godzinach 5-7 rano *wuwierz można to wykonać) A

Re: Al. Niepodległości Energetyk szukam sąsiadów

A teraz ja podziele się kilkoma spostrzeżeniami po roku mieszkania w bloku: 1. Jestem szczęśliwym posiadaczem tarasu na I piętrze i mam już serdecznie dość palaczy, którzy zrzucają popiół i pety z balkonów ( zwłaszcza Pan z IV piętra klatka III). Nie wiem czy popielniczka tak dużo kosztuje ?? 2

Do redaktora gazety pomóżcie wszystkim dzieciom

, wyjazdy na turnieje lub opłacić instruktora a tak oferta wygląda następująco przykładowo :piszemy na 30 tys dostajemy 10tys z czego 6tys na wynajem hali na cały rok i co dalej z tymi 4tys? jechać na 2 turnieje zapłacić instruktora za cały rok czy kupić sprzęt a w niektórych dyscyplinach jest to

1 2 3