103 wyników w czasie 696 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Zaciekawiłam się

Kuny moje patyczków chyba nie używają i nie tyle może one wredne, co wierne. Lata całe zimują, a często zostają na lato i wtedy mi żal tych ptaszków po których ino piórko. Przecież jaj, po których kuny rozrzucają na tarasie skorupki na darmo żałować nie będę, nie wiedząc czy były poczęte. Co to

Re: Łomatuleńko rydzykowa!!

, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: JZRed. informuje P.T. AbonAMentów, że

A mnie się dostał już w wigilię, za co uprzejme wyrażam podziękowanie. Czemu nie było "cicha noc"? :-) -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację

Ta brzytwa

Cieszę się, że piszesz już znowu. A gdzie mam zalinkować? Dobrze, będę linkować wszędzie :-) A czemu Ockham miałby myśleć inaczej? Inaczej niż Ave, ja czy tak ogólnie? Tak się zastanawiam co też ja przeciw brzytwie uczyniłam (Ave, nie czepiam się Ciebie, to czysto poznawcze zaciekawienie), ale

Re: Piszę w swoim imieniu: nie obrażam się, ale

A już myślałam, że pijesz do Chińczyków ;-) Co do fal, to ja mam strasznie zmienną długość. Powinni mnie wsadzić do klatki i mierzyć te fale jakoś sprytnie. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś

Zdjęcia:

Tort Babci Gieruni, zwany Królewskim (początek wątku)

Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Poczucie humoru mnie opuściło

. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Hm...

. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: NIE lubię niemocy, wobec wulgarności w Intern

Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Skąd w internecie biorą się idioci?

Właśnie, właśnie, a Chicken chce ode mnie dodatkowych wyjaśnień, kiedy wszystko jasne. No doprawdy! -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I

Re: Ścierwo!

Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Wiosna, to i nuda..:(

Re: Wiosna, to i nuda..:(

Każdy ma taki początek na jaki zasłużył ;-) http://www.monet2010.com/fr#/home/ A tu rozrywka stosowna do pory roku. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma

Re: Naruszają prawo własności

Ciekawa myśl. A za co? -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)