103 wyników w czasie 730 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

O co chodzi z tym zgadzaniem?

krótkie pytanie: dlaczego ci ludzie kłamią? Odpowiedzi jest pewnie mnóstwo, a pytań jeszcze więcej. Po pierwsze, czy ci ludzie rzeczywiście kłamią? (Uważam, że niekoniecznie). Po drugie, czy jeśli kłamią, to sobie z tego zdają sprawę? (Zupełnie bezmyślnie mówią co mówią, nie wiedząc nawet czy

Re: Kłamczuchy

Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Życie polityczne (początek wątku)

Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Czy projekt PO "0,3%" jest sprzeczny z art. 5

. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Zdjęcia:

Re: "Wesołego jajeczka życzy

przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: "Wesołego jajeczka życzy

A do mnie przyszły w ramach wiosennych manewrów dwa niewinne dziewczątka i zagaiły: – Przyszłyśmy porozmawiać o gniewie. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co

Re: :)

przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Nie RENAMĘT tylko ZAMENT i IMĘT

Idę płakać. Jako Kamu dostałam jeden, nie wiem za co i kiedy, w ogóle nic nie wiem. Uuuueeee!!!! Jako Illmatar – żadnego. No żadnego!!!! A już jestem pod rozszerzonym nickiem nambertsri. Żadnej dla mnie nadziei. Idę płakać na zawsze

Re: Olgo, już czas!

. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Konfitura z porzeczek

. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Powinniśmy jako ludzie popełnić zbiorowę

> Udowodniono, że tylko drapieżnik był w stanie stworzyć inteligencję. A nie że kciuki? -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie

Re: Blog a pamiętnik

sensu, to taką luzacką kartkę do kubła i też szlus ;-) -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Kto na FzD czuje się niezrozumiany?

To ja ma się wypowiadać w takiej atmosferze niejasności? A moje nerwy, to pies? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle

Re: Kto na FzD czuje się niezrozumiany?

A co grozi za szczerą odpowiedź? -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)