103 wyników w czasie 17 222 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: "Hyde Park" na Trakcie Królewskim w Warszawie

. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: "Hyde Park" na Trakcie Królewskim w Warszawie

. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: dama blogująca - sprawozdawczość

Jej, Damo! Właśnie teraz wykryłam Twoją akcję zoomowania i się wzruszyłam jak rzadko! Bardzo dziękuję, a co o Dyńce myślę, tom tam wpisała. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno

Re: Skąd w internecie biorą się idioci?

Właśnie, właśnie, a Chicken chce ode mnie dodatkowych wyjaśnień, kiedy wszystko jasne. No doprawdy! -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I

Zdjęcia:

Re: Artisticznie, bo tak se zycze...

A podesłałby foty z wystawy? https://www.youtube.com/watch?v=_FXoyr_FyFw&feature=related Tradition. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację

Re: "Wesołego jajeczka życzy

A do mnie przyszły w ramach wiosennych manewrów dwa niewinne dziewczątka i zagaiły: – Przyszłyśmy porozmawiać o gniewie. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co

Re: "Wesołego jajeczka życzy

przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Piszę w swoim imieniu: nie obrażam się, ale

A już myślałam, że pijesz do Chińczyków ;-) Co do fal, to ja mam strasznie zmienną długość. Powinni mnie wsadzić do klatki i mierzyć te fale jakoś sprytnie. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś

wtorek - Royal Academy of Arts

Podoba mi się te pierwsze 3 minuty, a resztę obejrzę później. Baw się dobrze i napisz potem, ok? :-) -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I

Re: Wiosna, to i nuda..:(

Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Wiosna, to i nuda..:(

Każdy ma taki początek na jaki zasłużył ;-) http://www.monet2010.com/fr#/home/ A tu rozrywka stosowna do pory roku. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma

Ja w kwestii formalnej

Wy tu śmichy chichy o babeczkach (tfu, co za staroświeckie słowo), a Kocia jakby nie czytała ze zrozumieniem wątku o poezji pani Eweliny. WIELOKROPEK jest po polskiemu, na TRZY mamy trzykrotki, trzymać i czy - wot co

Re: Wykopyrtli mnie do Szefowej -

Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Z działu "Kultura - Ksiązki"

. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)