359 wyników w czasie 463 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Pokłosie

PiS & co zrobili dobrze kinom studyjnym? W Arsie przy Rynku 3 razy dziennie pełna sala. Se musieliśmy kupić bilety na dwa seanse dalej i przetrwać na mieście, by. Zrąbana kopia, dupiany dźwięk, projekcja na 2 takty, a sala pełna. I dobrze. Spodziewałam się więcej, ale wyszłam usatysfakcjonowana

Re: Pasterz Benedykt XVI

> . Nawet grupa posłów, którą wprowadził do Sejmu to przypadkowa zbieranina w wię > kszości mało wartościowych ludzi - a miałby z czego wybierać. Palikot potrafi t > ylko prowadzić bezpłodne manifestacje. Niech spada (i stało się: spada, w sonda > żach). A ja myślę, że chciał rozdziału

Re: Pasterz Benedykt XVI

- a miałby z czego wybierać. Palikot potrafi tylko prowadzić bezpłodne manifestacje. Niech spada (i stało się: spada, w sondażach). -- Jestem skrajnym ateistą. Nie wierzę nawet w nieistnienie Boga.

Budowanie żaglowców jest super

Przypomniała mi się taka historyjka rodzinna. Mój brat cioteczny Jacek od dzieciństwa miał kompletnego hysia na punkcie morza i wszystkiego co się łączy z pływaniem. Obaj byliśmy jedynakami i dużo czasu spędzaliśmy razem, ale on był starszy i silniejszy. Był zatem kapitanem, a ja jako majtek

Zdjęcia:

Re: ...

ad. 1. - dziękuję ad. 2. - no i co z tego? A nawet chwała Bogu. Ode mnie Ci i wszystkim: najlepszego! Hej, kolęda, kolęda...! -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Re: Pomocy! Jaka to książka?

A wiesz też, co było dalej? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: Karmienie zimowe czas zacząć

biznesowo. Do apartamentu, w którym zapewne nie ma jednego dorzecznego garnka. Właśnie się wypowiedział Austriak hipochondryk, co z nami jedzie, że on moich mrożonek do pyska nie weźmie, bo zamrażarki kłamią, że mają -18, a żarcie będzie jechało godzin 6 w podwójnej lodufce w aucie...więc będzie totalnie

Straszna obawa szarpie sercem mym (początek wątku)

Wkleiła Kociczka w mój wątek na FK, jak Kaczyński wnuczkom prezenty kupował. Czytam ja, a tam: - Muszę sobie coś (kupić), co by dla wnuczek pasowało - powiedział przyglądając się zabawkom. Wybrał jedną samodzielnie, drugą zaproponowała mu sprzedawczyni. Był to różowy królik, któremu podnoszą się i

Re: ps. i nie czepiać się daty, P.T. AbonAMenty -

A co Nikolka na tę pyszną sałatkę? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: Ponieważ gdyż albowiem mam natłok i nie tylko

Szanowna Red. i najemnicy-ochotnicy wywiązali się Fspaniale i NW wyszły nader. Dzięks, dzięks, dzięks!!! PS. A czemu by miał się ktoś czepiać daty? Przeca jest bardzo ładna. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Re: 3 minutowe badanie psychologiczne dla facetów

Gatu? No, coś Ty? A cóż takiego w facecie jest do badania dłużej, niż trzy minuty? Co innego kUbieta. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Re: A co???!!! :)

TAKIE RZECZY to między naszymi kotami w ogóle się nie zdarzają. Co innego między kotami a Szopkiem. Szopek każdego kota traktuje o wiele namiętniej, a już na pewno natarczywiej. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Re: A co???!!! :)

NO wiem, wiem... wygłupiam sie trochę;) -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

1 2 3 4 5 6