17 wyników w czasie 18 819 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jestem pod wrażeniem

, a z organizatorów owego zdrożnego pływania zupełnie nie było co zbierać. Niedawno w szatni basenu, którego nie lubię, pojawiła się kartka nakazująca brak gołych tyłków w szatni. Zaś na basenie katolickim za kasę, imienia Św. Rodziny, w szatniach mają... kamery i tak go już zbudowali, że prysznice

Re: a w takim razie ośmielę się zapytać

znakomicie załatwić, ja chyba poczebuję je ściągać do parteru i w ryj i wyliczać na deskach te znokautowane. I to jest jedno albo, a drugie jest takie, że kiedyś mi w Krakowie Nohavicę ukochaną, co ja jej zafsze niosę słoik malin ze Podwilka, jak śpiewa w moim mieście, wzięli i ugwiazdorzyli na ament

Re: Zniszczmy wszystko, w końcu ważna jest kasa ;

na wikend... Awans społeczny cuchnie - ot, co. A z morza lubię Białogórę, bo tam można ze psem i zero ciulów i pusty plaż, bo 2 kilo piechotą bez las jest na plażę. Ale nikt przy zdrowych zmysłach nie może przypuszczać, że nagle zrobi się dziko na wierzchu Kasprowego i będą po nim latały radośnie

Re: Zniszczmy wszystko, w końcu ważna jest kasa ;

Dzikie hordy turystów związane z narciarstwem trzymają się tras i wyciągów. Chyba, że jakiś barański ekolog nie da zbudować kibla, albo jakiś zachłannik bez wyobraźni każe płacić za kibel - to ftedy las jest zasrany w promieniu pół kilometra, a fszystkie śfistaki oszczane. Na dolnej stacji

Lepszy kawał

Się dziś obracałam. Gadałam z Gruzinem o Sakaszwilim, co zdefraudował państwowe kase na botoks. Go pocieszyłam, że my go pamiętamy dobrze z powodu pogrzebowego rajdu dżigita, a do dżigitów mamy słabość z powodu własnych ułanów i Grigoriją z Pacernych, no. Gruzin się zrewanżował kawałem o dżigicie

Zdjęcia:

Re: Słowo na środę, czyli moje dysonanse poznawcz

filigranowe facety, a ja dorzucę od siebie gryzące koronki i stringi, żaboty, pliski i falbaneczki. Fszystko, co infantylizuje rasową kobietę i na niedorobione laleczkie przerabia. Zupełnie nie rozumię spodni rurek biodrówek na normalnie zbudowanej dziefczynie - na co komuś optyczne skrócenie nóg i

Re: Stasiuk w Trójce

Kiedyś ja sobie Stasiuka poczytam do syta. Póki co wreszcie posiadłam Bieńczyki. "Miasto ryb" Natalki Babinej mi bardzo podeszło - brawurowa powieść białoruska. Miejscem stawał mi w oczach fragmencik "Całego zdania nieboszczyka" z fściekłą kobitką goniącą auta bandytuf ze tłuczkiem do mięsa, a

Re: Powrócisz!

Uff. Olga nawrócona, hymn napisany. Dziś żem całe miasto załatwił, place i smarkety. Kuchnię odzyszczyłem, bo jedna pani co mi zamieszkuje, zawzięcie walczy z jakimiś molami i co przyjeżdżam, fszystko wypieprzone. Dotąd nie wiem co gdzie, chodzę po kuchni na pamięć, a potem okropnie przeklinam

Re: Wyprałam Marineru skarpetę

oskarżenie odparła, samospełniającą się przepowiednię se w środku upierdzieliła. Ja widziałam jak nowej pani prezi miasta Ł. dają portret pradziadzi, żeby se popaczyła co pradziadzia zbudował ftedy i bez UE i że do dziś to widać i wzorowała się. A więc w głowinie miałam wiadomości dość, żeby sobie to

Re: Znacie jakiś sposób na sroki?

. Jeno ślimaki typu slug i kleszcze morduję bestialsko, a małż przejął odcinek mrufkowy. Tutaj stare antyczne dżewa mam w hurtowej ilości, więc fszystkie ptasie jatki poza zasięgiem wzroku mam i Szkopy pracze, a mojej fściekłej wewiórki, co pomstuje jak skacze jeszczem nie widziała. Szkopom jeno auta

Re: Chorera, zeźliłam się >

Ryba się psuje od głowy. Płotki czasem dostają w rzyć. Ale też owe płotki, co robią to samo, ino w mniejszej skali, czepiają się o to samu grubych ryb. Może dlatego, że jak biznesmen jeździ prywatnie służbowym autem, to jess jego kasa, na której nie położy łapska wraży fiskus... a jak to samo robi

Re: Furda matura, o kulturę mi chodzi !

odwszaniem, bo biednych dzieci nie było dość i śmy się załapały, to na tym wyjeździe "Mikołaj" był - rodzice prezenty kupowali, a personel zatykał je pod poduszki nam - i fszystkie, co do jednej, dostałyśmy tę samą książkę, bo akurat wyszła. Biedne dzieci dostały słodycze i zabawki, a my tę samą książkę