32 409 wyników w czasie 3 468 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re:Z czego powinien być zbudowany

- z wiary w siebie. - z możliwości we własne siły. - ze świadomości tej, że jest facetem, a nie cioteczką jakąś! :> - z męstwa i honoru. A wygląd jego o kant du......, jeżeli jako facet się nie sprawdza!:D -- :>

Re:Z czego powinien być zbudowany

Ale mi chodziło o to jak powinien być zbudowany taki wasz ideał mężczyzny, a nie ci faceci z którymi się spotykałyście/spotykacie. Wiem, że ideałów nie ma i często bierze się co jest bez wybrzydzania ale przecież można sobie pomarzyć.

Re: Jestem zbudowany :) A dobrze?

Otwarcie puszki powoduje kontrolowaną i ukierunkowaną emanację energii ze zrywającej się aluminiowej zawleczki ku mięśniom przedramienia i ramienia a także szyi i twarzoczaszki, co skutkuje: a) odchyleniem głowy do tyłu, otwarciem ust i przymknięciem oczu b) skoordynowanym przemieszczeniem

Re: Jestem zbudowany :) A dobrze?

człeku , nie złop tyle tego pseudobrowara, bo z jelit do mózgownicy droga niedaleka i masz nieco drożdzy tam przyduzo, co skutkuje rosnącym inaczej poziomem twoich wypocin. a już w szczegolności nie zlop z puszki, bo aluminium to metal cięzkostrawny. moze choc troche ci sie poprawi

Toyota zbuduje sportowe auto dla oszczędnych

Jeśli będzie to coś w rodzaju pierwszej Celiki lub MR2, i za rozsądną cenę, to czemu nie? Pytanie, czy dla prezesa Toyoty pojęcie rozsądnej ceny jest podobne jak dla szarego konsumenta samochodów...

Zdjęcia:

Re: A czemu nie można zbudować Kościoła???

Qwerty, twoja argumentacja jest żałosna i w ogóle nie na temat. Jeżeli wydaje Ci się, że odpowiedziałeś na pytanie, to całkowicie się mylisz. Frazesy i ogólniki przytaczasz. Pytanie nadal aktualne!!! PS. Instytucje? Zwłaszcza stomatolog, perfumeria, komornik, apteka??? Nie bądź człowieku

Re: A czemu nie można zbudować Kościoła???

Zagrożenie życia to dla ciebie frazes? Gratuluję.Więc inaczej: wolał (a)byś żeby nowy kościół finansowano z wynajmu pomieszczeń, czy z podatków, a też jest taka mozliwość?

A co jest zlego w imporcie uzywanych aut ?

chce oblozyc dodatkowymi podatkami uzywana auta importowane. Ja mam nieco inne zdanie- prosze sie przejsc do salonu i popatrzec na ceny- polakow po ptostu nie stac na nowe auta. jak ktos nie ma 80 tys na nowe auto a chce auto to sobie kupi za 13tys zl passata b5 z full wyposarzeniem i jest

A co z autami z USA?

Pamiętam, że 3 lata temu było bardzo popularne sprowadzanie aut z USA. Artykuł nic nie wspomina o sprowadzaniu aut z Ameryki, czyzby to przestało byc opłacalne? Jestem ciekaw.

Re: Niemcy a nie przymulone knedle zbudowali prze

jazdy Porsche (przy czym jest to, w odróżnieniu od Porsche samochód praktyczny na co dzień) no i jest to po prostu dobre auto. -- www.berbela.com/

Re: Niemcy a nie przymulone knedle zbudowali prze

> - Syrena 110 - pierszy hatchback na świecie Hmm,ciężko to jednoznacznie stwierdzić,ponieważ w 1965r. z fabryki wyjeżdżały już Renault 16.Prace nad autem-wiadomo-prowadzono wcześniej.Z Syreną było podobnie,bo kombinowali już od 1961,a do produkcji miała wejść podobno w 1968r

Re: A kiedy zbudowano ABC ?

> No ale niestety już po ABC. :( Dzisiaj byłam i widziałam. Ogólnie > żal patrzeć. ??? w domu wszyscy zdrowi? czego ty zalujesz?

Re: A kiedy zbudowano ABC ?

Z tego co pamiętam to ABC budowano na raty. Pierwotnie to ABC nazywał się tylko pierwszy pawilon od Mazowieckiej. drugi nosił nazwę Skrzat. Ale jakie to były lata, nie pamiętam. -- Nie po ordery, nie dla kariery. Do boju rusza komandos szczery. Dla innych sława a dla nas sprawa i nocka w

To co jest "zbudowane" jest w wiekszosci nie nasze

To jest pewnie nawet mniej warte niz nasze obecne zadluzenie nie tylko te panstwowe ale te prywatne, ktorego w PRL-u nieomal nie bylo a ktore liczone jest jesli nie w setkach to na pewno w dziesiatkach mld $. Nie wspomne o milionowej emigracji jako o sukcesie 20-lecia wspolnych rzadow

Nie posikaj się z miłości do matuszki Rassiji.

wydatnej i trwającej 50 lat "pomocy" ze strony Rosji, sieroto po PRL. A co do tego co zbudowaliśmy przez 20 lat to odsyłam do zdjęć Warszawy z 1990 roku i rocznika statystycznego ze szczególnym uwzględnieniem pozycji Produkt Krajowy Brutto, biedaku. Resztę twoich frustracji pominę. jedynie

A co z serwisem takiego auta?

Pytam bo znajomy wiele lat używał mercedesa busa.v220>Lista usterek , które dotknęły to auto jest tak długa (i kosztowna)że przyprawia o ból głowy.Lepiej chyba było jeździć fordem T niż tak pozornie nobliwym autem.Dodajmy ,ze autoryzowane serwisy nie pokazały sie z najlepszej strony

Re: A co z serwisem takiego auta?

Gość portalu: woit2 napisał(a): > Pytam bo znajomy wiele lat używał mercedesa busa.v220>Lista usterek , które > dotknęły to auto jest tak długa (i kosztowna)że przyprawia o ból głowy. co do jakości mercedesa: dzisiaj jechałem taksówką, góra pięcioletnim egzemplarzem serii E

A co za problem usunąć auto??

Nawet jak nie było znaku o możliwości odholowania, to w takiej sytuacji pozwalają na to przepisy Kodeksu Drogowego. To się robi szybko i po kłopocie. A do tego łatwiej obciążyć kosztami akcji debila, co tak zaparkował. A właśnie, ciekaw jestem, czy ten debil zapłaci za wszystko, bo jeśli nie, to

Re: A co za problem usunąć auto??

Gość portalu: Leonidas napisał(a): Nawet jak nie było znaku o możliwości odholowania, to w takiej sytuacji > pozwalają na to przepisy Kodeksu Drogowego. To się robi szybko i po kłopocie. > A do tego łatwiej obciążyć kosztami akcji debila, co tak zaparkował. > A właśnie

1 2 3 4 5 6