31 wyników w czasie 266 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Marii,pusto jakoś na twoim forum ,

Nie lubić sobie może ale pisać nieprawdę .... to już nie. Prawda bowiem sama się broni. Liczba uczestników jest wystarczająca by poruszać różnorodne tematy i problemy. Dyskusje są ciekawe i przyjaznej atmosferze. Założycielka bardzo aktywna i miła. Niejeden założyciel może sobie tylko marzyć

Re: Mlekomat

Właśnie różne są poglądy. Ja podobnie jak Amityr nie przepadam za mlekiem. A mleka bezpośrednio od krowy nie wypije na pewno.W gospodarstwie rodziców na Warmii było zawsze ok . 10 krów. Całe lato przebywały one na łące. Zapach mleka od tej trawy nie był miły. Tak samo w zimie mleko było

Re: doniesienie do prokuratury na Zarząd banku?

było obrony mojej osoby a jedynie krytyka Twojej, a to nie jest to samo. Dyskutanci skoncentrowali się na temacie "wniosku". Ty zaś teraz skoncentrowałeś się na mnie, zamiast drążyć lub wycofać się z powtarzania (czy generowania) plotek. Pozostawienie sobie zainteresowania jedynie moją osobą

Zdjęcia:

Re: Ziomaluuuuu!!!!????

Ziomalko. Dziwię się ,że chciałaś ..... a teraz nie możesz.... wypić ze mną kawy ?. Obraziłbym się, jeśli w tym roku kawy nie wypijemy. Przecież my jesteśmy Ziomale. Siedzę w domu albo jestem w okolicy. Na telefon Twój spotykam się za pół godzinki.Nawet jutro. Telefon podam Ci na priv. Dla

Re: Amityr

I znowu. Jakaś dziecinada ?. A ja jestem starym człowiekiem. W klubie siedzimy i rozmawiamy. Jedna z osób opluwa ze złości telewizor. Zdarza się. Towarzystwo milczy. Ja dla rozładowania sytuacji uspakajam atmosferę. Normalnie wszytko okej. Ale kiedy słyszę - nie wtrącaj się. I inne ostre uwagi

Re: W Sejmie debata nad odwołaniem Rostowskiego

+(2100*3)=8400 > Tak mnie się wydaje :) ale nie będę się upierać. ------------------------------------- jeszcze raz. 1. zarabiam 4200 zł czyli 1 raz więcej niż mój kolega który zarabia 2100 zł . Prawda ? . 2. mój drugi kolega zarabia 6300 zł a więc zarabia 2 razy więcej niż mój pierwszy kolega. Liczymy

Re: Temat dnia

walczyć z opiniami poprzedników... i to na "na śmierć i życie" ?. Nigdy. Kiedy zdarzą się opinie nieprawdziwe lub obraźliwe ale tylko o mnie nie jestem w stanie ich uznać. Polemizuję, bronię się. Czy tego nie widać. Każdy prawie tak robi i to w każdej sytuacji życiowej. Innym to można a mnie nie ?. Ba

Re: Czuk, jak tam z pigulkami?

.ed: ..... "Czas pigułkowy emeryta....a jak u Ciebie? czuk1 07.06.11, 10:09 Odpowiedz Tak nazywam ten okres życia . I nie chodzi tylko, że chodzimy do lekarza, bierzemy leki. "Czas pigułkowy" (wg mnie) dlatego, bo finiszujemy w ułudzie , że nadal jesteśmy młodzi ale jednocześnie mając świadomość zbliżającego

Re: Jaguar

bogactwa. Dla mnie - gdybym drugi raz miał wieźć życie - wzorcem postępowania jest idea " pieniądze powinny pracować na ciebie a nie ty na pieniądze" . Misję tę zrealizował i teraz propaguje (też na tym zarabiając) T. Kiyosaki. Jego wartościową książkę - Bogaty ojciec.Biedny ojciec" można dostać do domu

Koktajl opolski

wyboru różne rodzaje muzyki i korzystają z bardzo wielu nowoczesnych form odbioru muzyki . Nie muszą siedzieć i marznąć kilka godzin na takich"festiwalach" , jak ten opolski. Ja natomiast nie lubię piosenek starych nieudolnie przerabianych. Mam je w oryginale w sieci . Dlatego nie przepadam "za

Koktajl opolski

wyboru różne rodzaje muzyki i korzystają z bardzo wielu nowoczesnych form odbioru muzyki . Nie muszą siedzieć i marznąć kilka godzin na takich"festiwalach" , jak ten opolski. Ja natomiast nie lubię piosenek starych nieudolnie przerabianych. Mam je w oryginale w sieci . Dlatego nie przepadam "za