174 wyników w czasie 146 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Sen dzieci urodzonych w lipcu i sierpniu 2015

zatracił właśnie umiejętność spokojnego czekania w łóżeczku. Kiedyś mógł czekać nawet godzinę, a teraz 10 min. i stoi i krzyczy albo płacze :( Poza tym obawiam się, że możemy mieć nietypowy problem ;) Mój lubi długo spać w dzień i lubi długą d1. Jak nie będę budzić to albo nie zaśnie na d2 wcale albo pośpi

Ja nie lubię kiepskich drzemek bo wtedy noc tez kiepska. A mój to taki typ, że jak za późno położony to nie zaśnie sam niestety :(

Dziewczyny, piszę jeszcze raz i proszę o wszelkie sugestie. Wczorajsze zasypianie było o niebo lepsze! Zaczęłam kłaść na dłuższych czasach, zgodnie z sugestią. A ja wychodziłam z założenia, że ponieważ trudno jej się zasypia, to położę wcześniej, będzie miała więcej czasu na zaśnięcia. Głupia

.40. Wyszedł mi niestety dość długi ccc, bo 10.50, ale przynaj > mniej sama zasnęła na d1 i na noc, a to dla mnie duuuuży sukces!!! Mam wątpliwo > ść co do długości drzemek. Jak już pisałam na d1 długo śpi, dziś 2.25 (pewnie o > dsypia ciężkie ostanio nocki). Choć ona zawsze miała długie drzemki

Ja na początku przy 3-2 miałam czas 9 lub 9.15 a nie poniżej 9 bo zawsze miałam duże czasy w stylu 10, moja tez by się wierciła pół godziny przez za mały czas czuwania. No i chodzenie spać koło 17-17.40 i pobudki o 5 to był u mnie standard przy przechodzeniu 3-2. Będzie lepiej.

Cześć Babybump Chciałam się dopytać czy w 11 miesiącu nie ma stwierdzonej regresji lub ogólnie problemów ze snem spowodowanych skokiem rozwojowym? Synek zachowuje się jakby przechodził z 2-1, a przecież jeszcze nie pora na to. Zaczął też dużo stawać przy meblach, jest mega aktywny i coraz trudniej

Zdjęcia: