53 wyników w czasie 803 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ciąża młodsza 2 tyg . Pusty pęcherzyk.

To ma pani rozwaznego lekarza mi stwierdziła to samo ale nie bierze pod uwagę że może być młodsza bo z beta hcg wychodzi 6 lub 7 tydz . A z mies 11 tydz .niewiem co mam robić kazała mi jeszcze tydz poczekać i na zabieg .

Re: Konflikt serologiczny część II

Przełożyłam na 9 stycznia bo na Starynkiewicza powiedziała pani że i tak mi nie zrobią przepływów-że tylko w środy. A więc pojadę tylko na Chocimską. Ciekawe dlaczego pierwsza wizyta na chocimskiej może być tylko w pn lub wtorek a na starynkiewicza tylko w srody. Rozumiecie coś z tego?

Re: Konflikt serologiczny część II

Dziewczyny jak dzwoniłam do instytutu to pani mówi że tylko poniedziałek lub wtorek można przyjechać, że na pierwszą wizytę nie da się w środę. A ja chciałam też na starynkiewicza, a tam tylko środy. Jak to przeskoczyć pomóżcie????

Karmienie piersią, a objawy ciąży i test negatywny (początek wątku)

Witam. Jestem mamą rocznego chłopca karmionego piersią na żądanie (lubi jeść, więc przerwy między karmieniami to 3-4h w dzień i około 6h w nocy). Do tej pory nie pojawiła się u mnie miesiączka. Kochałam się z moim partnerem ostatnio około 1,5 tygodnia temu. Jak zawsze, bez zabezpieczenia. Od

Zdjęcia:

Re: objawy zapalenia zatok i leczenie

Wiesz metod jest wiele, napiszę Ci taką listę która mi pomagała na różnym etapie życia. Czasami bardziej skutkowały kąpiele a czasami inhalacje. Wypróbuj. - masaż twarzy olejkami eterycznymi- eukaliptus, jodłowy ze zwykłym olejkiem aby skóry nie uszkodzić. Uciskaj w okolicy końcówek oczu i noc

Prosze o pilna pomoc :( (początek wątku)

. Leżałam tam i godzilam sie z najgorszym , ze moje dziecko ta cudowna kruszynka bedzie zyla tylko chwile po porodzie . Dzien potem zabrali mnie na rezonans magnetyczny (nie miłe przeżycie ) gdzie okazało sie , ze przepona jest a serce rzeczywiście po prawej stronie i uwidoczniny korzeń płucny

Re: gdzie kupujecie ubrania ciążowe?

), dużo oszczędzając w porównaniu z ceną nowego. Bielizna porodowa/do karmienia z allegro lub innych internetowych sklepów, piżamy - dół sprzed ciąży bo noszę nisko pod brzuchem, a na górę coś od męża, czego już nie nosi, ale np. w tesco (f&f) można kupić góry od piżam osobno i wtedy wybrać większy

Re: wyprawka noworodka?

pompowanych kołach + skrętnych /zaraz tu polecą reklamy poszczególnych modeli/ ale wszystko zależy czy będziesz go dźwigać czy nie. Warto zastanowić się nad kupnem samego głębokiego i sprzedać a potem spacerówka, jak kupisz 2 w 1 dziecko koło 6 miesięcy wyrośnie z gondoli a ona stoi i się kurzy. Z pościeli

Re: UKM u płodu 8,3 mm. Kilka pytań.

neonatologii. A, jeszcze chyba sprawdzali - ale nie wiem czy nie wszystkim z urzędu, crp na wypadek zapalenia układu moczowego. 2. Szukać urologa, z reguły jest też od razu chirurgiem. Urolog zajmuje się całym układem moczowym, nefrolog to jak już coś z samą nerką jest nie tak. Poszerzony UKM to objaw, nie

Re: 37+2 rozwarcie na 2 cm,szyjka 1 cm, plamienie

Plamienie może być oznaką rozwierania się szyjki lub za moment odejdzie ci czop śluzowy. Ja tak miałam w 2 ciąży. Rano plamienie , o 11 szpital choć nic mnie nie bolało, a o 14.40 córa. Cała akcja porodowa 1 godz 40 min. Ale u mnie był już termin. Bądź czujna☺

Co mi jest ? Ciążą ? (początek wątku)

, powiedziała że nic nie widać i że ze mną wszystko w porządku , przepisała mi tylko Luteinę , którą miałam brać przez 5 dni po 2 tabletki .. i twierdziła że na pewno dostanę okresu a jeżeli nie to jestem w ciąży (lecz to bardzo nikłe prawdopodobieństwo) .. Po 5 dniach brania Luteiny , dalej okresu brak

1 2 3 4 5