1 891 625 wyników w czasie 5 803 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A ja go lubię!!!!!!!

I będę głosować na PIS

Senyszyn i Thun

Dobrały się w korcu maku. Miałem głosować za Thun ale nie lubię czerwonych. A taka koalicja mi nie pasuje. Szkoda.

A ja go lubię...

Przymróż trochę oko jak czytasz, może lepiej zrozumiesz. A że pretensjonalne ? A co, ma brzmiec jak książka kucharska ? Przynajmniej czasem można się zaśmiac nad trafnym choc zjadliwym spostrzeżeniem...Niestety, w dalszym ciągu jeśli chodzi o krakowskie knajpy jest dużo więcej do

Re: A ja go lubię...

Zanim się następnym razem odezwiesz sprawdź co i w jaki sposób napisałeś. Nie przymrużę oka na to, że nie umiesz pisać poprawnie po polsku. Ponadto Twoje pytanie "a co, że pretensjonalne?" jest po prostu żałosne. O Twoim poczuciu humoru wypowiadać się nie bedę, bo to nie moja sprawa.

A ja go lubię

właśnie za "Chomiczówkę". Ta, w której otwiera wino też mi się podoba.

Re: A ja go lubię

To jest zwrotka PeZeta, ktora jest akurat pozytywnym akcentem w tej "produkcji".

Zdjęcia:

a ja go lubię !!!!!!!!

tu i teraz możecie mi dokopać! :) -- Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej.

Re: a ja go lubię !!!!!!!!

Może podoba ci się jego niewinna buzia? Takie śliczne pacholę... -- cenzura kazała zmienić sygnaturkę, niech sobie ma. Idioci ze śmietniczki nadal tam się znajdują. żaden nie ubył.

A ja go lubię

A ja go lubię. Zawsze lubiłam takich społeczników. I tak szczerze mówiąc poza kwiecistym stylem wypowiedzi - nie bardzo rozumiem czym aż tak wam podpadł?

A ja go lubiłam..

zanim zdradził Bridget.

a ja nie kosiam rock'a, nie lubić ja go. ; /

A ja go lubię :)

Bezpośredni, wie czego chce, wierzy w siebie i zna swoją wartość. Tacy sportowcy u nas najczęściej objawiają się w sportach indywidualnych i tam odnosza sukcesy. U piłkarzy to rzadka cecha. Cieszę się, że ma takie podejście do sportu :) Będą z niego ludzie jak mu coś nie odbije :)

A ja go lubiłem :)

był zabawnym, prostym kolesiem z Teksasu. Taki jupijajjej i przed siebie /parafrazując Rydza :) /. Jaki kraj taki prezydent :) ... my mamy kartofla :) .... i lepszy biały cowboy niż znikający w ciemności intelektualista ;)

A ja go lubię!

Kibicuję Barcelonie, nie znoszę Chelsea, ale Mourinho lubię za styl bycia, za wypowiedzi i za tą niesamowitą pewność siebie.

a ja go lubię

i może na niego zagłosuję. Trochę dość mam pozostałych gwiazd medialnych -- Jarosław Kaczyński: Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli

1 2 3 4 5 6