72 wyników w czasie 229 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: dlaczego nie lubi się feministek?

kuchni bez > odpowiedzialności w podstawowej komórce społecznej . Większość? Bez odpowiedzialności w podstawowej komórce społecznej? A skąd to wziąłeś? To ja już tam lecę, na tę posadę rozpuszczonej księżniczki. Dobrze karmią i rozpieszczają. I muchom można łapki wyrywać? Żartuję

Re: dlaczego nie lubi się feministek?

Myślę, Lambert, że co by tej pani nie dolegało, nie musi mieć ta dolegliwość przyczyny w "niedopchnięciu". Bardzo sobie cenię cielesną stronę życia (stąd moja tu obecność), ale nie wydaje mi się, że każdy przypadek zajadłości pani wobec panów, czy odwrotnie, miał podłoże czysto seksualne. To

Re: dałam mu szanse ale zmarnował:)

samotneprzemyslenia napisała: > dziekuje i zycze powodzenia bo nikt nie powiedział ze zycie to bajka a ja czase > m sie zastanawiam , ze moje zycie to juz tylko wstretny horror :( Odkąd zabrakło w twoim życiu tego pana - już nie taki wstrętny horror ;-) Nie pozwól tylko zakraść

Re: pieniadze a pozadanie

A mnie się nie podoba mąż miągwa, który najpierw był za oddzielną kasą, potem, jak żona zaczęła zarabiać więcej, chciał wspólnej, bardzo chętnie konsumuje pieniążki i jeszcze narzeka, że za mało zarabia. Nie cierrrrpię narzekających facetów! Jak za mało zarabiasz, to albo się zabieraj za robotę

Re: Lepsze, gorsze

> Słowem, będę się nadal dziwić w przedmiotowej sprawie. Macie prawo > robić to samo ! Nie skorzystamy. Trochę głupio dorosłemu, pełnosprawnemu intelektualnie człowiekowi dziwić się, że jeden lubi rosół, a drugi kapusniak. Ja osobiście lubię i to i to, ale aktualnie wole

Zdjęcia:

Re: Wyjaśnijcie mi jak macie ochotę przeczytać

> Nie każada kobieta jest typem kięzniczki, grunt to lubić i > akceptowac siebie. Pomyśl, koleżanki kręcą tyłkiem na spacerze i > wzdychają, a co co JESZCZE muszą robić aby były wielbione - > makijaż, fryzura, mini, szpilki, a może rezygnacja z życiwoych > planów i ambicji

Re: Do wypowiadających się panów

> ciekawam czy lubienie bądź nie minety wiąże się jakoś z typem > orgazmu - znaczy kobieta z łechtaczkowym minetę lubi, a babka z > tylko pochwowym - nie. > Nigdy w życiu nie miałam orgazmu łechtaczkowego, ani sama ani z > partnerem, tego typu pobudzanie mnie ... nie pobudza

Re: Próbowałyście zmienić zapach?

nie to) mogą się zlewać obficie akceptowanymi przeze mnie perfumami, a i tak nic im to nie pomoże. No, może na 10 po prysznicu i zastosowaniu kosmetyku. Mój mąż węchowcem szczególnym nie jest, akceptuje większość moich kosmetyków. Nie lubi tylko dotyku skóry świeżo nasmarowanej tłustymi

Re: "Marysieńka" to tylko dla męża, miłe panie :)

Żeleński rzeczywiści nei darzył Marysi wielkim uznaniem, bo ile sobie przypominam, uważał za osóbkę płytką intelektualnie, a on lubił bystre babki. Ale chyba trochę lubił Marysieńkę, skoro napisał o niej sympatyczną książkę. Cenił jej babski spryt, wdzięk niewieści, temperament. Tak mi

Re: nagła miłość do miłosci francuskiej

Ja też czsem uprawiam z mężem seks analny, który nie jest szczególnie przeze mnie ulubioną formą pożycia, ale nie jest też mi bardzo niemiły. Ot, taki trochę obojętny, w porywach ciekawy. Robię to, bo on to lubi. Ale nie jest to dla mnie bardzo przykre czy połączone z reakcjami alergicznymi

Re: nagła miłość do miłosci francuskiej

Facet chcial sie bzykać na dworze - ok, facet chciał anal, w sumie oboje chcieliśmy , jak nie było można po zabiegu ginekologicznym - super, nie ma sprawy, na klatce schodowej - niech będzie, a parku w południe - zajebiście rano i wieczorem - bajer jak mam okazję bo lubię w dzień - sama go

Re: co zrobic z własnymi potrzebami.....

przewodnikiem stada, oj lubi) i jako buhaj na boku. Żonkę traktuje bezpłciowo, jak mamuśkę. Ona go chyba po prostu nie kręci. Ale on chyba nie cierpi z powodu tego nie kręcenia, bo podwójne życie nie obciąza mu specjalnie sumienia. Moze lubi mieć w domu Madonnę (mamuśkę), a w krzakach Ladacznicę (obiekt

Re: co zrobic z własnymi potrzebami.....

Przejdzie ci. Jakbym go kopnęła wv resztki jaj, to by mu przeszła ochota na podłe i tchórzliwe zagrywki. Zaserwowanie takiego kopa gnojkowi proponuję małżonce. Zacznij kobieto od gotowania mu obleśnego żarcia i zapodawania mu go z tekstem Przyzwyczaisz się, ja nie mam potrzeby gotować lepiej

Re: cytat z innego forum

Niektórym kobietom wystarczą czułe słówka, patrzenie w oczy i przytakiwanie temu, co mówią. Mężczyznom rzadko to wystarczy - muszą dostawać od kobiety tego, czego chcą. A nie jedynie słyszeć wciąż, że kiedyś to dostaną. Nie cierpię, jak mi ktoś protekcjonalnie przytakuje, ale czułe

1 2 3 4 5 6 7