6 wyników w czasie 168 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: to ja o neurotypowych i nieupośledzonych

ms.piggy napisała: > może to będzie wredne....ale juz się boję, jak trafię do takiego np. neuro lub > kardio chirurga, z zaświadczeniem o potrzebie wydłużenia czas, albo pilota, al > bo nawet zwykłego urzędnika czy policjanta,a jak sama piszesz jest tendencja

Re: Epoka wiktoriańska

koronka2012 napisała: > Dzięki, ale to są książki współczesne. A ja lubię (mimo wszystko) "oryginały" z > tamtego okresu. Ha, no to jesteś skazana na taplanie się w konwencji, a skoro lubisz to bierz z całym dobrodziejstwem inwentarza. -- "Nie mam żalu do nikogo, sama

Re: Epoka wiktoriańska

żarcie, myje naczynia w bieżącej wodzie co jej leci z kranu albo wstawia do zmywarki, myje bachorki w bieżącej ciepłej wodzie, itd. Luzik, tak to ja sobie mogę być samodzielna ;-) A teraz pomyślmy o pani w mieście za Wiktorii. Rozpalanie w piecu, wyciągnie z pieca, noszenie węgla i drewna, noszenie wody

Re: Ateizm przyczyna depresji młodzieży

dramatika napisał(a): > > nie zapewnię ci dużej dawki adrenaliny > > Nie, po prostu nudzą mnie ludzie poczciwi i naiwni. Nie wątpię ze nudzą cię ludzie nieekstremalni, niezradykalizowani i nie skaczący ci z pianą na ustach do gardła jeśli mają poglądy odmienne niż twoje

Re: Ateizm przyczyna depresji młodzieży

"Albo skutek niedożywienia lub zatrucia sporyszem.To nie przypadek, że istoty nadprzyrodzone objawiały się głównie zagłodzonym pastuszkom i zakonnicom po wielodniowych postach." Trzeba mieć wrodzone predyspozycje - mnie się nic nie objawiło, na żadnym haju, w żadnym odmóżdżeniu bólem czy chorobą

Zdjęcia:

Re: opieka nad seniorami

triss_merigold6 napisała: > Pewnie ta cicha i spokojna babcia chorowała na serce, a nie na demencję. Raczej na pewno. Przypomniała mi się piękna historia dziadka mojej koleżanki, co ostatnie lata życia spędził u niej (miała męża i dwoje małych dzieci) w niewielkim mieszkaniu. Wzięła go