31 wyników w czasie 534 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nie zawsze można lubić nowych...

A co ja mam zdziałać, tu na forum emerytów ....????. Chcę jedynie więcej dowiedzieć się o życiu , ludziach i świecie, poznać poglądy mojego środowiska... i to w skali sieci. To aż tak ? Z tym pominięciem. Przepraszam pominięte /tych aktywne/ych forumowiczki/ów. Dałem jedynie przykłady

Re: Czas pigułkowy emeryta....a jak u Ciebie?

waga_1949 napisała: .. Żyję na luzie, ale wyszukuję sobie zajęcia, nie lubię bezczynności.A drzemek w ciągu dnia nie chcę praktykować, bo mogłoby mi się to spodobać. Pośpię sobie za wszystkie czasy w urnie . I żaden kot czy kogut nie obudzi mnie nad ranem. A co. ------------------- I tak

Re: Czas pigułkowy emeryta....a jak u Ciebie?

Pochlebiasz mi. :) . Nie mogę w to uwierzyć. -D, ;) Na forum trafiłem jakoś przypadkowe. Mam dwa fora (regionalne i foto regionalne),moderuję jedno forum prywatne(pracownicze). Łazi się po portalu i czasem znajdzie odpowiednie towarzystwo. I tu tak było. Dobrego dziadka lubią też dorosłe

Modyfikacja logo, wg mnie , na plus. (początek wątku)

swojego logo. Drobnym zmianom uległa kolorystyka, a samo logo stało się nieco nowocześniejsze i lżejsze. Oderwano także akronim PKO od członu Bank Polski, akcentując mocniej narodowy charakter instytucji. Nowe logo zadebiutowało w reklamach z Szymonem Majewskiem, a obecnie można je już oglądać na stronie

Re: Modyfikacja logo, wg mnie , na plus.

mnie, nie ma racji. I wtedy - może niepotrzebnie, ale się wcinam. Uważam bowiem, że forum jest miejscem prowadzenia dyskusji.. A poza tym, zawsze wychodziłem przed szereg, może nie jako" buntownik" (bo nie lubię walczyć z wiatrakami) ale jako "przewodnik pracy" (dzielący się swoimi doświadczeniami z

Zdjęcia:

Re: Myśli mądrych ludzi... i do nich komentarze

od początku czynię starania o przyzwoite wejście i prawidłowe stanie w szeregu ? I jeśli pozwolisz, starał się będę o to nadal . Wybacz, na dziś nie najlepiej mi to jakoś wychodzi ..... no, bo chyba i wiek podeszły a i w wojsku nie byłem. Poważnie jednak. Prezentuję swoje zdanie (pisząc - uważam

Re: Nie mogę doczekać się zwolnienia

To jest moja luźna (w 2 wpisach) polemika z kilkoma nocnymi wpisami wrednego pieroga. Może i tak jest jak piszesz. Chodzi o Twoje postępowanie. Jednocześnie uznajesz wprost lub pośrednio, że takie forum , tematy tu poruszane, nie powinny istnieć jako otwarte, w internecie. Mnie pytasz co ja tu

A może czas na zmianę poglądu o forum ?

one obraz banku. Zarządzający są zbulwersowani, szukają najprostszych sposobów by pozbyć się intruzów. Nie wpadnie im na myśl, że piszą lojalni pracownicy, pracownicy oczekujący zmian lub pokrzywdzeni, też niedoinformowani klienci. Ludziom tym chodzi głownie o odzew Centrali i wymianę poglądów z

Re: "upadlosci" kraju

Wiem. Ale ja nie lubię jak ludzie mówią - Volswagen a sam przekręcam. Zdrówka właścicielko forum.

Re: ogórki .... temat codzienny

A więc - po piwku - nie po ogórkach wyjaśniam swoje myśli i wpis o placebo i ogórkach. Moje zainteresowanie ogórkami jest takie jak lekiem placebo. Bowiem Placebo (wg Wikipedii) to - substancja lub działanie (np. zabieg chirurgiczny) obojętne, nie mające wpływu na stan zdrowia pacjenta, podawane

Re: Wariant II

Trudno....huha. Przykro mi. Nie wierzę jedna , że ktoś z naszych nie będzie w tym roku na Roztoczu lub w Zamościu. Czyta nas (szacuję - co najmniej 10 tys. rocznie) a co 10-ty podróżuje po Polsce. Roztocze zajmuje 5 % powierzchni kraju. A więc co najmniej 50 czytelników naszych zahaczy o

Re: prawdziwy patriota

Gość portalu: asome napisał(a): > to jest dla mnie Lukas Podolski. Biore przyklad i tez bedzie u nas slub kosciel > ny i cala oprawa piekna polska. Poldi to jest chlop z klasa, co po wypadku prez > ydenta Kaczynskiego, na obczyznie nosil znak zalobny i sie nie wstydzil a teraz

Re: Chcę powrócić na wieś...

A więc nie tylko wieś. A to jest Polska właśnie. Nie przenoszę się więc na wieś. gdzie wychowałem się w symbiozie z naturą, przyrodą. Ale także jako uciążliwy sąsiad - sów, trzmieli, srok, zajęcy, sumów, szczurów wodnych,.. Na starość mam wymogi dodatkowe . Potrzebni są bardziej ludzie

Chcę powrócić na wieś... (początek wątku)

.04.10, 12:45 Odpowiedz Prosto z "wielkiego świata" w epokę z przed 150 lat... oczywiście nie dotyczy to wszystkich wsi i wszystkich mieszkańców mojej miejscowości. Są to osoby równie zagubione poukrywane w domach lub w pracy. Ludzie wokół nas są bardzo prości ale uczynni i robią wrażenie

1 2 3