99 wyników w czasie 175 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A nie mówilem ?

Rozumiem, że polscy sędziowie to - wg Czarka - gnidy które osądzały AK-owców lub ich dzieci/wnukowie. Te rzekome gnidy (wg mnie) już gniją albo nie mają żadnego wpływu na obecne rządy solidarnościowe, przecież. A potomkowie sercem i duszą są za Nową Polską, w jej okresie byli kształceni i jej

A nie mówilem ?

PiS były różnice pomiędzy wynikiem głosowania a...sondażami. Czeka na rozpoznanie jeszcze protest w Łódzkiem. Sąd rozpatrzy go w połowie kwietnia. Co na to pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego PiS Krzysztof Sobolewski? Twierdzi, że wie tylko o rozstrzygnięciu w dwóch sprawach. - Nie komentuję

Re: A kto go wyznaczyl na zlodzieja? Ty?

. ŻĄDAM UZNANIA TEGO.... ŻE MAM DO TEGO PRAWO. Ja jestem w państwie wolnym, w państwie prawa. A nie w Korei Południowej, w Rosji czy na Kubie. -- Historia powtarza się. Obelgi powszechnie rzucane są tu bezpodstawnie przez fachowych propagandzistów. Wirtualni trolle naruszają systematycznie

Re: uciekają nie przed Asadem

Tojabogdan , to jakiś prymityw i cham . Nie potrafi zrozumieć, ze przenośnią jest zdanie - "Syryjczycy uciekają przed Asadem". Jakby nie wiedział, że Asad prowadzi wojnę domową z ugrupowaniami opozycji wewnętrznej i stoi na przeszkodzie podjęcia misji pokojowej ONZ a także utrudnia pośrednio

Re: A teraz, madralu, znajdz mi w oryginale...

dzieci nie mają ubiegłorocznych racji żywieniowych w tych szkołach ? A nawet zadał bym pytanie - to co, przedsiębiorca ma dokładać do szkolnego interesu ? Gdzie był dyrektor szkoły, czy władze oświatowe ? Przecież znał sytuację związaną z inflacją i mógł temu zapobiec. Uważny nasz dziennikarz

Re: Taka powinna być polemika

Felusiak słusznie zwrócił mi uwagę. Jeśli to nie jest prawda to miejmy pretensję do Dziennika "Komsomolskij Komsomolec" . A pisze tak : ... miasto płaci dostawcom posiłków tyle samo, co wiosną, ale ceny tak podskoczyły, że starcza na znacznie mniej. Dlatego kromkę dzieli się teraz na trzy , a

Zdjęcia:

Re: Jak zes lubicie liczyc cudza kase:-)

Frompiterze. Bądż konsekwentny . Każesz nam : Swoi dlugi liczcie, a nie dlugi sasiadow:-) /chyba - swoje !) Piszesz - Jak zes lubicie liczyc cudza kase:-) Sam jednak porównujesz, podajesz nasze dane i oceniasz. Robisz to tendencyjnie bo w sposób powierzchowny. (mogę cię oceniać - mam

Re: Nie czarujmy się

Lubię takich. A młodych wszystkich lubię, są inni , lepsi/mądrzejsi/kulturalni/tolerancyjni od starych..... takich ja. Niestety, nieraz niepotrzebnie niektórych pouczam.

Re: Prezes JSW nie chce zrezygnować, bo nie dosta

Jeśli go zwolnią bezprawnie to weźmie dodatkową forsę. Ta gadka o milionowej odprawie to jest chwyt propagandowy. Chyba powinniśmy patrzeć na problem od strony rzeczowej i prawnej. . Strajk powinien być podjęty zgodnie z prawem - nie był. Strajk nie powinien zagrażać mieniu kopalń - a

Re: A co z polakożerstwem, igor ?

Licząc na opamiętanie antysyjonistów ale (mam nadzieję) katolików typu kaszebe graca, ... wkleiłem apel episkopatu. Zrobiłem to w trosce o nich, bo często ich wpisy są usuwane ... skarżono się na to. Sam nie lubię syjonistów i anty syjonistów, tej ich przepychanki. Zapytałem więc co oni na to

Re: GW nie napisala,...

sytuacji. W polskiej encyklopedii mamy zaś chronologię wydarzeń na Bliskim Wschodzie. Dlatego z niej korzystamy. Co wyklucza pisanie bzdur. Wojna domowa, a ściślej walka opozycji syryjskiej z reżimem Asada trwa od 2011 roku a organizatorzy tzw. państwa islamskiego na terenie Syrii, Iraku i Turcji

Re: Taki duży kraj a tak marnie kończy

Na tym forum nie podskoczysz. Zadałeś pytanie. Odpowiedziałem merytorycznie. Odpowiadaj równie merytorycznie - przyznaj mi rację lub uściślij swoje zdanie. . Albo - istotnie - doopy nie zawracaj idiotycznymi pytaniami. Metody erystyczne w tej propagandzie twojej i pozostałych trolli z St

Re: Rosjanie nic nie mogą!

bełkotu , nie bełkoczmy sami. Jeśli masz tu bełkoczących .... to nie pokazuj ich palcem, nie rzucaj na nich obelg . Zwalczaj jedynie ich (ewentualne) bełkotliwe teksty. Tak zachowuje się Prawdziwy Polak , też narodowiec (jak TY) lub pro państwowiec (jak ja).

1 2 3 4 5 6