16 wyników w czasie 215 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Sen dzieci urodzonych w lipcu i sierpniu 2015

Palec do budki, która mama lubi jak jej dziecko płacze.. Budke zamykam bo nikt się nie zgłosił ;) Nie jesteś sama! Dlatego wczoraj Ci opisałam co robiłam. Mąż na kanapie przed tv, a ja stałam pod jej drzwiami i liczyłam sekundy płaczu. Często było tak, że płacz się zmieniał w mantrę i mnie to

Babybump jeżeli są pobudki 2-3h po zaśnięciu to robić pp lub dać czas na zaśnięcie? Tak raz w tygodniu mi się budzi i nie wiem czy karmić czy odczekać aż zaśnie i nakarmić później.. udaje mi się nakarmić tak 40 min przed snem i zjada pełną porcję, a nawet ostatnio dorabiam jeszcze troszę. Myślisz

A tak z innej beczki :) Szukałam zabaw po internecie i jedna z nich bardzo mi/nam sie spodobała :D więc się z Wami podzielę Smaczny pojemnik Wrzuć do plastikowego lub blaszanego pojemnika połamane na mniejsze kawałki chrupki, pojemnik zamknij. Pokaż dziecku jak go otworzyć, wyjmij kawałek chrupka i

A gdzie kupiłas ten cienki bawełniany śpiworek? U nas dziś 23st o 19 jak kładłam i położyłam w pajacyku dł rekaw i nogawki bo nie wiem jak będzie nad ranem.. To pierwszy upalny dzień. Zawsze problem z tym ubieramiem bo ja lubie mieć cokolwiek do przykrycia, na upał prześcieradło jest ok. A jak

Ja zdecydowałam się właśnie na 3,15/3,50/2,45 albo coś w tym stylu środkowy +5min lub ostatni, ale ten ostatni to ziewa i ciągnie za włosy godzine po d2 (1,20) wiec raczej trudno go rozciągać.. Ale musze pilnować ccc chociaż 9,55 bo budzi się ok 6 i już nie zasypia. Wstajemy o 7. Mamy krótki ccc

Zdjęcia: