5 wyników w czasie 322 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Sen dzieci urodzonych w lipcu i sierpniu 2015

Dzięki! Pocieszyłaś mnie:) A macie wokół siebie takie "mamusie" z idealny mi dziećmi, które same spią w dzień i w nocy bez pobudek i bez potrzeby ich budzenia? Dziwią się jak można dziecko stale wg zegarka kłaść spać... Generalnie się nie przejmuję, moje dziecko, mój wybór, poza tym lubię

Na d2 kładę po 3.5h, ale tak jak pisałam, bardzo długo zasypia i zastanawiam się czy nie zacząć kłaść 3.45. Ja mam też dłuższy pierwszy czas, ale wiem, że u Ciebie z tym ciężko... A na noc, to zależy. Do tej pory kładłam na 10h, ale muszę wydłużyć, bo też zaczęła długo zasypać,a z tym nie było

Dziewczyny, piszę jeszcze raz i proszę o wszelkie sugestie. Wczorajsze zasypianie było o niebo lepsze! Zaczęłam kłaść na dłuższych czasach, zgodnie z sugestią. A ja wychodziłam z założenia, że ponieważ trudno jej się zasypia, to położę wcześniej, będzie miała więcej czasu na zaśnięcia. Głupia

Ecosin, muszę Ci podziękować!!! Uwierzyłam, że da się wszystko naprawić i wrócić do dobrych nawyków. Dzisiejsze zasypianie było o niebo lepsze! Zaczęłam kłaść na dłuższych czasach, zgodnie z sugestią. A ja wychodziłam z założenia, że ponieważ trudno jej się zasypia, to położę wcześniej, będzie