8 wyników w czasie 208 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Sen dzieci urodzonych w lipcu i sierpniu 2015

Ale on wlasnie zasypia sam. Tzn przytula sie do mnie. Kladzie glowe na moim brzuchu. Nuce, glaszcze. Potem go "zrzucam" na dostawke. Dla mnie to duze osiagniecie, ze tak go nauczylam. Przez to nie budzi sie w nocy lub budzi sie raz ale szybko zasypia ponownie. Jak byl mlodszy to nie asypial sam a

Hej dziewczyny. U was nadal wszystko z zegarkiem w ręku. U mnie też kiedyś tak było ale odkąd wróciłam do pracy 2 mce temu to wszystko się posypało.Tzn nigdy nie było idealnie, nie zasypiał synek sam tylko na piersi lub w wózku za dnia. Ale miał 2 drzemki. Zazwyczaj miał dłuższy cc niż powinien o

A ja natomiast nierozumiem twojej postawy droga forumowiczko. Nikt tu nie mowi o ograniczeniu milosci do dziecka. Kochamy nasze dzieci i okazujemy im to na kazdym kroku. Ja, Ty, my, wy. Ale dziecko oprocz potrzeby bliskosci ma takze potrzebe snu i szukalam tutaj podpowiedzi jak takiemu maluchowi

. "jeśli stosujesz spowijanie lub/I smoczek, to jest dobra pora na pozbycie się tych dwóch ?rekwizytów?" Rożka już nie używam a w zamian śpiworek. Smoczka używałam przez tydzień na zmiane z piersią do usypiania. Czasem wolał smoczek, czasem pierś, nie wiem od czego to zależało. Dzisiaj drugi dzień już nie