9 wyników w czasie 246 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Sen dzieci urodzonych w lipcu i sierpniu 2015

Bardzo rzadko, ale zdarzyło mi się ostatnio w Wigilię, stwierdziłam, że jakich nadmiar bodźców czy coś. Ja generalnie czekam 10 min aż zaśnie (chociaż w jego wieku niby powinnam wiecej), a potem idę do dziecka, dam pierś lub ponoszenia chwile i próbuje znowu. W Wigilię to 2 razy tak wracałam i

min, moim zdaniem zrobiłam wtedy błąd bo położyłam go zbyt śpiącego do łóżeczka, jak się obudził po 30 min to nie wiedział gdzie jest i stąd taki płacz. Ja zaczynałam od drzemki, ale generalnie jest to bardzo nie zalecane. Nikt nie lubi słuchać płaczu swojego dziecka, ale ja uważam, że u mnie był

Ecosin, ja sama raczej nie skracam czasów, no chyba ze ewidentnie widzę se mały jest śpiący (np. przysypia przy kp lub na spacerze), patrzę bardziej na płacz w trakcie drzemki lub po drzemce. Jeśli np z d1 obudzi się z wrzaskiem i jest jednocześnie chory to raczej położę na d2 15 min wcześniej itp

Na mnie dzialaja szczegolnie takie historie gdzie dzieci jest wiecej niz jedno (jest troche takich wątków na forum o karmiemiu piersia lub tym o dlugim karmieniu piersia). Wydaje mi sie, ze póki dziecko jest jedno to wszystko da się ogarnąć. Ja dobrze śpię z dzieckiem, wysypiam się, nawet jak jest