59 wyników w czasie 441 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: lubisz mnie?

Złapać :D -- I met a girl, she was a frog princess And yes I do regret it now But how was I to know that just one kiss Could turn my frog into a cow?

Re: Nie lubię długich wątków :|

Czy ja się do bitki garnę? Ja to raczej już w kimę uderzam. Miłej nocki życzę i uciekam :) -- I had a secret meeting in the basement of my brain.

Re: Ktoś jeszcze lubi zimę ?

Ja lubię jak jest śnieg, mróz i słońce. I wzorki na szybach. A najlepiej, jak padają takie wielkie płaty śniegu :) I narty na nogach nie zaszkodzą ;) A teraz jest niezła zadymka, a ja wychodzę za jakiś czas i zastanawiam się, czy nie byłoby dobrze zainwestować w pług

Re: Ktoś jeszcze lubi zimę ?

;) Ale ja tylko wróciłam z centrum, a nie z bieguna... -- "Oh, loneliness and cheeseburgers are a dangerous mix." (Comic Book Guy)

Zdjęcia:

Re: Kto ze mną zatańczy? :-)

Naszych nie lubisz?! :DD -- "And now for something completely different: a man with a tape recorder up his nose."

Re: A konie...

milleniusz napisał: > > Tak, ja się zgadzam. Też lubię pomidory w różnych formach i nie oddałbym ich za > nic. Swój chłopak! ;) > No chyba że za sernik. Sernik??! Pogięło Cię? Jeszcze dobry ser, to rozumiem. >A będąc zalany olejem nie dogoniłbym żadnego

Re: A propos euro ;)

:))) Trafne spostrzeżenie ;) Ja też chyba najbardziej lubię Prosiaczka - ma całą gamę bardzo ludzkich słabości. I uwielbiam, kiedy coś się zaczyna dziać, a tu nagle przypomina mu się jakaś ważna sprawa i zmyka ;) -- Nothing, like something, happens anywhere.

Re: Mamo, a czemu ten pan....

No właśnie, na mnie też mruga. ;) Nie lubisz ozorków? :P -- Sposób na doła

Re: mój tata jest super! a twój?

Ja nie lubię pasztetowej ;) -- Sie bo mi zgubiło s na koszulce!

Re: sąsiadka mi wyje górnym C przy orgaźmie

Zadzwonię, w końcu pies może nie lubić trójkątów. A ślady na plecach są na pewno ;) -- "It's a poor sort of memory that only works backward."

Re: Ale może nie ostatni

Może i część robi na odwal, ale podejrzewam, że wynika to z nadmiernej ilości obowiązków. Łatwo jest twierdzić, że faceci są lepszymi kucharzami, jeśli np. gotują raz w tygodniu w weekend (nie mówię, że to Twój przypadek ;). Ja tam lubię gotować, ale i lubię jak facet (dobrze) gotuje

1 2 3 4 5 6