44 wyników w czasie 159 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nie wyróżnia mnie jako matki

nie bylo roznicybczy usypiam ja czy maZ. Choc czasami mialam wrazenie, ze to o jest blizszy jej sercu ;) poczekaj kilka tyg, a wysikanie sie w samotnosci lub bez akompaniamentu placzu bedzie wyczynem ;) Napr1awde sie nie martw ;)

Re: kojec lub podobne badziewie

, ktory niezmiernie ciekawi moje dziecko. Nie mam ochoty nosic ja caly czas do wc. A boje sie, ze zrobi sobie krzywde. I wiem, nie ,usze wychodzic do drugiego pokoju, zeby cos sie stalo, ale jesli mogę zminimalizowac ryzyko, tp bardzo bym chciala.

Re: A jest coś czego żałujecie?

Rafal jakby mogł to by wyrzucil przez okno laktator ;) niestety, latwo przybieram sobie krytyke do glowy.. zreszta zarty tesciowej pt czy mleczarnia pracuje pelna para lub jak idzie dojenie sie, doluje. No i zero ochoty na seks. Az meźa mi żal, ale zmuszac sie nie bede

Zdjęcia:

Re: Rodzic vs Partner - jak się nie zapędzić?

Ewka do 1 lub 2 w nocy spi w lozeczku, potem z nami... rozmawiac lubi noca, a ja jestem zbyt zaspana zeby husiac. Skonczylam z odciąganiem w nocy (dzieki Wam dziewczyny, wreszcie odźylam) i wreszcie coś w nocy spie... A co do spania z dzieckiem, Rafal sie przyzwyczail. Jak sie wierci to sam

chyba nie jestem gotowa na źlobek (początek wątku)

placz. Wczesniej jak ja zostawialam rzadko plakala, teraz codziennie. Odbieram - usmiechnieta, zupa zjedzona. Przez te dwie godziny gotuje, sprzatam - ot, robie to, czego przy malej sie nie da. I caly czas mysle i tesknie. Od polowy pazsziernika lub listopada musze wrocic do pracy (niestety, kasa!). A

Re: wypocząć i nie oszaleć na wakacjach

Jezuuu, patologia ze mnie pelna geba ;) Co do klimy - nasluchalam sie o zapaleniach gardla na wakacjach ;) zupy na pewno beda i Ewka bardzo lubi - 8 dni to nie wiecznosc, wiec oewnie za bardzo swiruje... Pokoj jest z balkonem, troche boje sie ja zostawic sama i zejsc do basenu (ok 100m, moze

jak nie zwariować przy podejrzeniu o ZA (początek wątku)

podloze, swiecace i krecace sie zabawki. W ksiazeczkach strony kartkuje, nie ogladajac brazkow. Z pozytywow, utrzymuje kontakt wzrokowy, wola np Aa i czeka na nasza reakcje, zostawiona w lozeczku, placze i wyciaga do nas rece; lubi byc glaskana, usypiac wtulona w nas, na moj i meza widok cudownie sie

Re: Nie mam juz swojego zycia po dzieciach,echhh.

moge byc. Srednio lubie zabawy z dzieckiem (a zjedzcie mnie), robienie tego same po milion razy nuzy mnie. Dlatego mamy jasny podzial z mezrm. Oboje chodzimy na silownie plus staramy sie prowadzic w miare bogate zycie towarzyskie, zapraszsjac gosci jak malaa spi. Nie musi byc muzyka, moze byc mecz czy

Re: Histeria pokąpielowa

Moja przyjaciółka jest doradca od chusty. Probowalysmy tygodniami. Różne typy, o różnych porach. Zawsze to samo. Nie lubi. W końcu Położyłam dziecko na sobie i zasnęła. A ja pomimo mocniej kawy, także. Ps mój mąż potrafi zasnac na ubikacji oparty głową o pralkę. .

Re: Przeprowadzka do własnego pokoju

intymnosci. Oczywiscie, mozna mowic, ze male nie kuma, ale np pies czy kot chodzacy po pokoju tez by mnie rozpraszal. Ale jak kto lubi, wolnoc tomku w swoim domku!

1 2 3 4 5