31 wyników w czasie 18 863 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nie wyróżnia mnie jako matki

nie bylo roznicybczy usypiam ja czy maZ. Choc czasami mialam wrazenie, ze to o jest blizszy jej sercu ;) poczekaj kilka tyg, a wysikanie sie w samotnosci lub bez akompaniamentu placzu bedzie wyczynem ;) Napr1awde sie nie martw ;)

Re: kojec lub podobne badziewie

, ktory niezmiernie ciekawi moje dziecko. Nie mam ochoty nosic ja caly czas do wc. A boje sie, ze zrobi sobie krzywde. I wiem, nie ,usze wychodzic do drugiego pokoju, zeby cos sie stalo, ale jesli mogę zminimalizowac ryzyko, tp bardzo bym chciala.

chyba nie jestem gotowa na źlobek (początek wątku)

placz. Wczesniej jak ja zostawialam rzadko plakala, teraz codziennie. Odbieram - usmiechnieta, zupa zjedzona. Przez te dwie godziny gotuje, sprzatam - ot, robie to, czego przy malej sie nie da. I caly czas mysle i tesknie. Od polowy pazsziernika lub listopada musze wrocic do pracy (niestety, kasa!). A

Zdjęcia:

Re: wypocząć i nie oszaleć na wakacjach

Jezuuu, patologia ze mnie pelna geba ;) Co do klimy - nasluchalam sie o zapaleniach gardla na wakacjach ;) zupy na pewno beda i Ewka bardzo lubi - 8 dni to nie wiecznosc, wiec oewnie za bardzo swiruje... Pokoj jest z balkonem, troche boje sie ja zostawic sama i zejsc do basenu (ok 100m, moze

jak nie zwariować przy podejrzeniu o ZA (początek wątku)

podloze, swiecace i krecace sie zabawki. W ksiazeczkach strony kartkuje, nie ogladajac brazkow. Z pozytywow, utrzymuje kontakt wzrokowy, wola np Aa i czeka na nasza reakcje, zostawiona w lozeczku, placze i wyciaga do nas rece; lubi byc glaskana, usypiac wtulona w nas, na moj i meza widok cudownie sie

Re: Nie mam juz swojego zycia po dzieciach,echhh.

moge byc. Srednio lubie zabawy z dzieckiem (a zjedzcie mnie), robienie tego same po milion razy nuzy mnie. Dlatego mamy jasny podzial z mezrm. Oboje chodzimy na silownie plus staramy sie prowadzic w miare bogate zycie towarzyskie, zapraszsjac gosci jak malaa spi. Nie musi byc muzyka, moze byc mecz czy

Re: Przeprowadzka do własnego pokoju

intymnosci. Oczywiscie, mozna mowic, ze male nie kuma, ale np pies czy kot chodzacy po pokoju tez by mnie rozpraszal. Ale jak kto lubi, wolnoc tomku w swoim domku!

Re: Czy Wyscie powariowaly z tymi watkami o snie?

Boze kobieto, nie porownuj gwaltu. Mnie po prostu nie dziwi to, ze czesc forumek za Toba nie przepada. Nikt nie lubi byc traktowany jak glupek. A Ty tak ludzi traktujesz. Do tego zwracasz sie w tonie wszystkowiedzacej osoby. Moze to nie kolko wzajemnej adoracji, ale odrobina ciepla i dobrego slowa

Re: gaworzenie

A ja zaczynam sie znowu martwic. Minelo prwie 1.5 msca, a rozwoj spoleczny w ogole nie ruszyl. Nie sylabizuje, nie reaguje na imie ani proste polecenia "daj", " nie", nie nasladuje w ogole, ani gesty ani mimika, nie patrzy w kierunku slow, ktore mowie (mowie tylko gdzie jest:tata lub lampa). Chwytu

Re: gaworzenie

macie pojecie o co moze chodzic? Ps do mam uczacych nasladowania - wybierzcie cos jednego, np brawo lub papa i nie zrazajcie sie ;)? Ps2 niemswiruje, nie czytam, nie doszukuje sie chorob. Podejrzewam, ze to temperament a nie zaburzemie. Ja tez taka "w gorafej wodzie kapana". -o dziwo, tekst, ze tak

Re: dowod osobisty dla niemowlaka

na tarce, banan. Wody pic nie chce, na widok tomee tipee explorer zaczyna plakac.a od dwoch dni bunt na mm. Za tt taki sloik bobovity 190g wciaga w kilka minut... nie siedzi wiec do reki tylko skorka chleba lub chrupka (sadzam ja na kilka minut jak musze postwic obiad czy coa w tym stylu)

1 2 3