8 wyników w czasie 146 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Modyfikacja logo, wg mnie , na plus. (początek wątku)

swojego logo. Drobnym zmianom uległa kolorystyka, a samo logo stało się nieco nowocześniejsze i lżejsze. Oderwano także akronim PKO od członu Bank Polski, akcentując mocniej narodowy charakter instytucji. Nowe logo zadebiutowało w reklamach z Szymonem Majewskiem, a obecnie można je już oglądać na stronie

Re: Modyfikacja logo, wg mnie , na plus.

mnie, nie ma racji. I wtedy - może niepotrzebnie, ale się wcinam. Uważam bowiem, że forum jest miejscem prowadzenia dyskusji.. A poza tym, zawsze wychodziłem przed szereg, może nie jako" buntownik" (bo nie lubię walczyć z wiatrakami) ale jako "przewodnik pracy" (dzielący się swoimi doświadczeniami z

Re: Nie mogę doczekać się zwolnienia

To jest moja luźna (w 2 wpisach) polemika z kilkoma nocnymi wpisami wrednego pieroga. Może i tak jest jak piszesz. Chodzi o Twoje postępowanie. Jednocześnie uznajesz wprost lub pośrednio, że takie forum , tematy tu poruszane, nie powinny istnieć jako otwarte, w internecie. Mnie pytasz co ja tu

A może czas na zmianę poglądu o forum ?

one obraz banku. Zarządzający są zbulwersowani, szukają najprostszych sposobów by pozbyć się intruzów. Nie wpadnie im na myśl, że piszą lojalni pracownicy, pracownicy oczekujący zmian lub pokrzywdzeni, też niedoinformowani klienci. Ludziom tym chodzi głownie o odzew Centrali i wymianę poglądów z

Re: doniesienie do prokuratury na Zarząd banku?

było obrony mojej osoby a jedynie krytyka Twojej, a to nie jest to samo. Dyskutanci skoncentrowali się na temacie "wniosku". Ty zaś teraz skoncentrowałeś się na mnie, zamiast drążyć lub wycofać się z powtarzania (czy generowania) plotek. Pozostawienie sobie zainteresowania jedynie moją osobą

Zdjęcia:

Re: ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW BANKU PKO BP SA

: strona informacyjna lub firmowa nie musi (a nawet nie powinna) mieć intra. Serwisy związane w jakiś sposób z grafiką, projektowaniem lub sztuką mogą być poprzedzone intrem, pod warunkiem jednak, że: * intro można w każdej chwili wyłączyć, * można wyłączyć muzykę w nim występującą, * szybko się

Re: Czy Wyście/Myśmy oszaleli!!!!!!!!!??

Antysz, zzzig i iinni piszący na forum dziękujemy za działania i objaśnienie stanu stosunków na linii bank - forumowicz. Ja dodam, że było juz tak, że osoba niezadowolona ze spokojnych działań na forum założyła swoje forum. Niestety dyskusja na nim nie rozwinęła się i szybko zostało

Re: AKWIZYCJA W PKO BP

, pozyskiwanie klientów, zbieranie zamówień, zawieranie umów o dostawę produktów lub wykonanie usług. Wszystkie te czynności mogą być wykonywane w siedzibie i przez pracowników producenta zatrudnionych w służbach akwizycji i marketingu, ale zwykle skuteczniejsza jest praca w terenie, a mniej kosztowna