13 wyników w czasie 121 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: i ja jestem futrzakiem

Czesanie faktycznie nieco pomaga. Ale ja wszedzie: w aucie, w biurku w pracy, ze od omu nie wspomne, wszedzie mam szczotku do ubran. te klejace rolki nie sa zle. Czasami tez lekko zmoczona dlon. Jesli Twöj "maly kotek" lubi Twöj polar, to mu go podaruj, a Ty sobie kup w kolorze kota

Re: pasjans

a moja lubi na lezaco ogladac telewizje. No to ja jej na klate, a ona, ze zaslaniam ekran. a ja nic, czekam az zacznie glaskac. Co to, telewizja wazniejsza od kota ?!?!?! Bombel

Puszczam farbe

No wiec dobrze: mamy sie ku sobie:))))) A co do Pawlowa, to bym raczej powiedziala tak: lubi mnie, uwaza ze jestem mila, a wiec i koty musza byc mile, skoro ja je lubie. Czyz nie? Jakby nie bylo, przekonal sie do kotöw i baaaardzo mnie to cieszy.

Zdjęcia:

Re: Straszenie

piescic. jeden z moich udaje, ze nie lubi. Ewidentnie udaje! Bo jak go dorwe, wycaluje i wypieszcze przypominajac mu röwnoczesnie ze to jego koci obowiazek piescic sie ze mna, to znosi mnie meznie, odwraca glowe udajac ze mnie nie zna, ale mruczy ze szczescia jak harmonia!

Re: czy snicie o kotach?

Tak, ja tez rozumiem w snach co kotki möwia, choc nie poruszaja pyszczkiem! A i na jawie zdarza mi sie, ze z nimi rozmawiam i domyslam sie ich odpowiedzi. Szczegölnie, jak patrza na mnie z politowaniem lub z wyrzutem. Staram sie wtedy poprawic:))))

Re: Choroba sieroca?

Möj kotek tez tak robi, choc ma juz rok i nie byl tak wczesnie jak Twöj zabrany od mamy. One tak maja. Niektöre. Traktuje to jaka mila pieszczote i pozwalam mu sie przytulac, cyckac moje ucho lub palec. A jak siedze przy compie, to czesto przychodzi, siada na kolanach, a pyszczek

Re: Wiersz Joanny Wajs

, wiec pozwolilam sobie go zacytowac. Czy w tej sytuacji jest wazne, czy bylo widac miekkie podniebienie czy nie? Poezja nie lubi takich propzaicznych stwierdzen. Wiele wierszy SDzymborskiej, ktöra uwielbiam, zawieraja jakies niescislosci tego rodzaju - czy sa przez to mniej piekne? Poezja to nie

Wiersz Joanny Wajs (początek wątku)

chory lub stary, drżą mu łapy i głowa z prostotą nam nieznaną liżą go po powiekach dziś staram się od nich uczyć siadam naprzeciw pozwalam, żeby zmyły ze mnie całą tę dzikość, zgiełk i nieład drapieżnego serca koty, i tylko one, zapadają w sen jakby świat miał się

Koci facet (początek wątku)

zastanawiam, czy go nie "okradlam" z dziecinstwa, biorac Bombelka? Bo moze on sie uwaza w stosunku do niej za doroslego? Moze ja bardziej zajmowalam sie mala? Charly udaje czesto, ze nie lubi pieszczot. Biore go wtedy w objecia, caluje i ghlaszcze przypominajac mu o tym, ze koty maja w stowunku tez pewne

jak chronic ogrod przed kotami (początek wątku)

dosc dawno temu pojawial sie ten temat tutaj czesciej. Teraz zima wiec problemu nie ma, ale jak nam wiadomo, wiosna przyjdzie jak co roku i znowu pojawi sie temat kocich-niechcianych odwiedzin w ogrodku. A ja wczoraj przegladajac katalog firmy ogrodniczej znalazlam roslinke, o ktorej pisza ze

Re: Najdziwniejsza zdobycz waszego kota :)

Najulubiensza zdobycza w ostatnich tygodniach (bo upodobania zmieniaja sie co jakis czas), to siteczka z wanny i zlewu. Zeby resztki nie wpadaly do rur, lub wlosy podczas mycia glowy nad wanna, poradzil mi hydraulik zalozenie takich nakladek-koszyczköw. Bombel je uwielbia, a ja stale szukam