11 wyników w czasie 146 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jak moja mam NIE lubi kotów ;-)

To tak jak u mnie. Miałam 12 lat gdy ojciec przyniósł nam małego kotka do domu. Mama nic nie wiedziała bo by się nie zgodziła. Nienawidziła kotów!!I co...Tydzień "wieszała psy" na ojcu...a po tygodniu spała razem z kotkiem w jednym łóżku. da się ?da da... Koty maja magiczną moc przyciągania do

Re: Nie kociątko a szympansiątko, ale...

Jejku, jakie te fotki są cudne. Szympasiątko miało dużo szczęścia ze trafiło właśnie do swojego opiekuna. natura lubi zaskakiwać dlatego kocham zwierzęta, ludzi już mniej -- Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą

Re: to mnie relaksuje...:)

U mnie jest to samo:-) Uwielbiam obserwować Melkę, jak śpi, jak sie myje lub jak siedzi i patrzy w okno. Czuje taki spokój zważywszy uwagę na to że ona z tych mega płochliwych więc jej spokój udziela sie mnie:-) -- Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią

Zdjęcia:

Re: Kot w kapieli.

No moja Melka jeszcze tak odważna nie jest ale raz zamoczyła łapki i była zniesmaczona. Za to lubi myć ze mną naczynia. Wtedy cała kuchnia jest zalana a ona ma frajdę, niestety ja nie ale i tak ja kocham:-) -- Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie

Re: Finka - królowa śniegu.

pięknie Moja Melka jak wychodzi na podwórko to jej nie widać z racji białego upierzenia:-). Też lubi brykać po śniegu ale nie długo. -- Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą być bogami". Kot zaś tak: "Karmią mnie

Re: inny sposob na zlapanie poldzikusa

mam taki sam problem kotka ciężarna i na widok mnie lub pani która też dokarmia,zwiewa gdzie pieprz rośnie myślałam zwabić na kocią miętkę lub valerianę -- Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą być bogami

Re: Tylko przeszła po klawiaturze

hihi:-)dobre Nasza Melka lubi wygrzewać doopsko na routerze telewizji kablowej. I zawsze po jej leżakowaniu nie mamy programów. na szczęście wiem dlaczego. Doopsko za duże,zsuwa się w dół i wypycha kabelek:-) -- Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie

Re: Wściekły kot -strach się bać :)

Moja kicia lubi wodę ale narazie ostrożnie omija wannę, natomiast uwielbia myć ze mną naczynia:-) A kot na zdjęciu?...aż mnie ciarki przeszły na samą myśl co on chciał przez tą minę wyrazić. -- "...więc jeśli Bóg zrobić mógł taki żart,to po co tyle straconych w życiu lat, straconych lat

od piątku zamieszkało z nami kolejne futerko:-) (początek wątku)

Myszka bo tak ma na imię kotka, przybłąkała się do warsztatu M w nocy tam spała tzn stróżowała:-) a w dzień gdzieś się szwędała nie wiem gdzie mieszkała wcześniej ale na pewno jest kotkiem chowanym z ludźmi bidula ma ok 2 lata,jest b.łagodna, lubi się przytulać, kizianko uwielbia, ma

Re: koszmar spania z kotem (albo z dwoma)

ja lubię miec kocie towarzystwo w łóżku ale ostatnio Melka przegina układając się na łózku tak że nie mogę nawet wyprostować nóg:-) I tak sie męczę przeklinajac ja sie da ale Melka to Melka, musi gdzies spać;-) I tak oto koleny dzień wygladam jakbym wnocy balowała:-D -- Jaka jest podstawowa