154 wyników w czasie 257 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: a u mnie, niestety...

Szkoda,ze taka nieufna i nie daje sobie pomoc. -- Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los. Nina Czarek i Wacek

Re: a u mnie, niestety...

Nie odrazu wszystko sie udaje a Ty iTwoja mama i tak zrobiłyscie bardzo duzo.U nas to trwalo 2 lata, bo nie zawsze w pore udalo sie kicie złapac. W zeszłym roku jedna z kotek w miesiac po sterylce odeszla za TM, mimo,ze byla w domu.Troche nas to przystopowalo i urodzila sie kolejna 5 mlodych

Re: zbliza sie Sylwester, a ja znalazlam...

Moje sie specjalnie nie boją a Nina wręćz z zachwytem gapi sie przez okno. -- Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los. Nina Czarek i

Re: Serce mnie boli, ale rozum już nie pozwala...

Pixie nie bądz złośliwa.Joanna jest kocim aniołem, Jej Misiaki mogą to potwierdzić,a Biedulkowi oby bylo dane tego doświadczyć. -- Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los.

Zdjęcia:

Re: ja tez znalazlam....

mama, no nie wiem co napisać,wszystko co mi przychodzi na myśl to jakies melodramatyczne banaly.Jestes wielka, wspaniala, a ta ciężarowka powinna Cie po rekach lizac z wdzięczności a nie stawiać czynny opór.Donoś co się dzieje. -- Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na

Re: ja tez znalazlam....

Mamo a kto by Cię chciał zabijać.Co innego zapobiegać a co innego jak sie małe już na świat pchają i to w taki czas świety.Całe forum pewnie czeka jak radosną nowinę z konkretna liczbą obwieścisz.I na pewno sama z tym problemm nie zostaniesz. -- P.s Co do twojej mamy, to sorki ale moze jej nie

Re: A może...

Az trudno uwierzyc,że w takim dobrze zorganizowanym państwie,dzieci wypadają z obowiazku szkolnego.Trudno mi powiedzięć kogo mi bardziej zal,ale chyba bezbronnych czyli dzieci i zwierzaków, bo one są zalezne od ludzi i same sie nie obronią. -- Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na

Re: a mruczenie...

MOj Rysio mruczał pieknie, głośno i bardzo to lubiłam, ale mruczał tez jak byl nieuleczalnie chory i to potwierdzam za Nessie bylo straszne.Z moich obecnych kotów Mruczy tylko Czarek cicho i subtelnie, bo jest własnie takim kotkiem cichym i spokojnym.Wacek jest niemową a Nina nie ma widać

Re: Mi się mylą

Wiesia rozpoznaje bez trudu bo nawet ja w realu je rozróżniam.Miluś jest szczuplutki a Grosia taka bardziej tłuściutka.No ale na zdjęciach to juz takie proste nie jest.Kubuś jest cudowny, mój mąż się w nim z miejsca zakochał i chyba z wzajemnościa, bo Kubuś kręcił się koło niego.Mnie za serce

Koty Wiesi (początek wątku)

mnie wzrokiem a Misia pojawiła się chyba tylko po to, zeby mi pokazać gdzie są drzwi.Nie przejęłam sie zbytnio bo rządzi Wikcia a jej mam wrażenie sie spodobałam. fotoforum.gazeta.pl/72,2,631,55562569.html

Re: Kicia mi zaginęła,buuuu

Joanno nie trac nadzieji, moze Kicia jeszcze wroci.Rozwieś ogloszenia, pytaj , szukaj.Naszej Niny nie bylo 10 dni, tez myslalam,ze juz jej nie zobaczę a wrócila.Trzymaj sie. -- Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los

Re: czy ja tez

Dziekuje Ci Marta za propozycje ale na prezesa kwalifikacji mi brak.Koty jakies łagodne, żadnych sznytów, ugryzien okazac nie mogę, widac niepelnowartościowe.Co do garkotluka to zawsze myslalam o sobie raczej jako o kociej matce Polce to brzmi lepiej.A najgorsze , ze moj mąz to jeszcze gorszy

Re: a jakby tak wydrapał oko????????? to co???

A co do pogardy czuję ja dla ludzi, którzy traktuja zwierzeta jak rzeczy.Tak nimi pogardzam. -- Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los. Nina

I Ty Boe przeciwko mnie,

Teraz to juz wyszlam na klasycznego nieroba i czuje sie dyskryminowana.Czy to moja wina, ze tak mi się zycie ułożylo?A najgorsze chyba to,ze je lubie. -- Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los

1 2 3 4 5 6