113 wyników w czasie 161 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ktoś tu lubi bób ;)

pyszczku i w pochyleniu ciała. Ja mam towarzystwo Milusia siedzącego w charakterze posążka nad moim talerzem z czymś tam gotowanym. Czeka, aż mu pod nos podsunę, a potem po prostu patrzy na mnie pogardliwie, że takie coś konsumuję. A tu aż przyjemnie popatrzeć na współpracę przy stole :-D -- Wiesia

Re: W dzień też lubią posłuchać

A mnie jednak na tych zdjęciach najbardziej cieszą takie słodki, śliczne i dorodne dzieciny. No i czytają! A mówi się, ze młodzież teraz w ogóle nie czyta...

Re: W dzień też lubią posłuchać

Niektóre koty to i pooglądać lubią. Moja Leosia widzi ruch na ekranie. Filmiki specjalnie dla kotów, gdzie występują myszy i ptaki coś tam podskubujące, bardzo fascynują, usiłuje łapać, główka jej krąży. Są takie filmiki video na youtube pod hasłem video dla kotów. Leosia reaguje. A Miluś nic

Re: Wyjazd na urlop a koty

Ja sobie nie radzę, a właściwie Kapsel podczas mojej nieobecności. Jestem na urlopie z dala od domu, nie ma mnie w domu już 10 dni, moja planowa nieobecność to 2 tygodnie, ale nie wiem czy nie skończy się wcześniejszym powrotem. Zostawiłam koty pod na prawdę dobrą opieką, przychodzi koleżanka

Zdjęcia:

Re: Chester nie chce jesc!!!

Miszczu w Kurniku nie byl mile widziany, glownie przez Celinke :P dlatego koniec koncow zamieszkal w salonie :) Kurnik tak naprawde nie lubi nowych przybyszow, nie udalo sie z Siostrami B, nie udalo z Miszczem, z Bodziem, nawet z Bubu, ktorym z kazdym kotem jest za pan brat. Byc moze Pan Wasik by

Re: Chester nie chce jesc!!!

podcinania, jak jest zajety jedzeniem serowych dropsow, nie zauwaza. Kupale nadal bardzo twarde. Pewnie dobrze by mu zrobil kisielek z siemienia lnianego, ale nie lubi, a strzykawka nie wchodzi gre i tak jest na mnie obrazony za odzywke, ktora raz dziennie jakos udaje mi sie z lekka perswazja podac

Re: No, to teraz ja do kompletu

, którą podnosi i stabilizuje przez wbijanie pazurów w rękę pielęgniarki. Fryga to histeria, Natalka histeria... A może jeśli tabletka jest bezsmakowa to podać w kuleczce mięsa mielonego? Na głodno. I położyć przed nosem lub rzucić jak przynętę do upolowania. Jeśli weźmie po dobroci to dobrze. Jeśli nie

Re: Bezdomny Tygrysek - nie przeżyje zimy

zaporowej ceny. Kocio lubi masełko i dostaje trochę, dostaje też preparat na sierść i pazury w kapsułkach (nie pamiętam nazwy). Ja to mam jeszcze nadzieję, że problem drapania zniknie po Advocacie. No ale trzeba jeszcze chwilę poczekać.

Re: Bezdomny Tygrysek - nie przeżyje zimy

Napisz jakie miasto. Przyszlo mi jeszcze do glowy, czy nie ma mozliwosci, aby otworzyc mu jakies okienko do piwnicy, gdzie jest cieplo. W swieta bylismy u znajomych i opowiadali, ze u nich w bloku koty maja takie miejsce, nie brudza w piwnicy a sa bezpieczne i nie marzna w zimie. Podobno sa

Re: A o Dniu Kota, Zakatek zapomnial?

lub lizać talerz. Ale już kalafiora z bułeczką to nie... ;-) A może kilka plasterków mortadeli włoskiej z Biedronki? (wyobraźcie sobie, że mortadela, którą w Biedronce zanabyłam jest mocno mięsna? 100 g wyprodukowano ze 105 g mięsa!, ma mało przypraw). :-) Chyba jutro skoczę i jeszcze kupię.... Są dni

Re: Ruja, nie ruja? W każdym razie nie porubstwo

Ja jestem z tej drugiej opcji. Moi lekarze nie tną kocurków 6-miesięcznych, nie tną takich dziewczynek. Dziewczynki tną 11-miesięczne, w każdym razie już po pierwszej rujce, a nawet drugiej. Pierwsza rujka często bywa tylko awizacją, że kotka osiąga dojrzałość płciową. Są rasy kotów, które później

Re: Moze cos podpowiecie, bo ja mam juz powoli do

Przerabiam podobny Problem tylko z dwojka kotow. Jedna wymiata miski do sucha i dojada po drugiej niejadce. Apotem dopycha sie suchym, ktorego nie lubi ale jest /bylo dostepne ze wzgledu na druga niejadne. Kotka o wiekszych rozmiarach nie jest tak sprawna i skoczna, wiec od kilku tygodni

Re: Kot nie zawsze 'trafia' do kuwety, pomóżcie..

powiesić taką ceratę przypinając taśmą klejącą (całkiem nieźle trzyma, ceraty nie odpinam po nastrzykaniu, tylko przemywam gąbką). Można też pod kuwetą położyć takie podkłady Seni dla osób sikających pod siebie w łóżku (czyli lignina przymocowana do ceraty) lub po prostu kupić np. w Jysku prześcieradło

1 2 3 4 5 6