20 wyników w czasie 856 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nie wyróżnia mnie jako matki

nie bylo roznicybczy usypiam ja czy maZ. Choc czasami mialam wrazenie, ze to o jest blizszy jej sercu ;) poczekaj kilka tyg, a wysikanie sie w samotnosci lub bez akompaniamentu placzu bedzie wyczynem ;) Napr1awde sie nie martw ;)

Re: Przeprowadzka do własnego pokoju

intymnosci. Oczywiscie, mozna mowic, ze male nie kuma, ale np pies czy kot chodzacy po pokoju tez by mnie rozpraszal. Ale jak kto lubi, wolnoc tomku w swoim domku!

Re: Czy Wyscie powariowaly z tymi watkami o snie?

Boze kobieto, nie porownuj gwaltu. Mnie po prostu nie dziwi to, ze czesc forumek za Toba nie przepada. Nikt nie lubi byc traktowany jak glupek. A Ty tak ludzi traktujesz. Do tego zwracasz sie w tonie wszystkowiedzacej osoby. Moze to nie kolko wzajemnej adoracji, ale odrobina ciepla i dobrego slowa

Zdjęcia:

Re: gaworzenie

A ja zaczynam sie znowu martwic. Minelo prwie 1.5 msca, a rozwoj spoleczny w ogole nie ruszyl. Nie sylabizuje, nie reaguje na imie ani proste polecenia "daj", " nie", nie nasladuje w ogole, ani gesty ani mimika, nie patrzy w kierunku slow, ktore mowie (mowie tylko gdzie jest:tata lub lampa). Chwytu

Re: gaworzenie

macie pojecie o co moze chodzic? Ps do mam uczacych nasladowania - wybierzcie cos jednego, np brawo lub papa i nie zrazajcie sie ;)? Ps2 niemswiruje, nie czytam, nie doszukuje sie chorob. Podejrzewam, ze to temperament a nie zaburzemie. Ja tez taka "w gorafej wodzie kapana". -o dziwo, tekst, ze tak

Re: Reset - czy Wy też tak macie?

Jezuu ja i mój mąż to czysta patologia :) jak Ewka skończyła trzy tygodnie to co weekend była pod opieką babci na kilka godzin (jadla z butli moje mleko bo na kp nie było szans). A teraz zdążyliśmy juz zaliczyć jedno wesele, urodziny Męża na rynku. A ja zaliczyłam andrzejki babskie i flaszke wina z

Odczarowane niemowle (początek wątku)

, dziecko mi podmienili. Smieje sie w glos, zaczepia, wyciaga raczki, kokietuje i usmiecha sie. Bawi sie sama (raczej nie nalezy przeszkadzac), a w nocy jedna pobudka (wtedy zaczynamy dzien o 7) lub bez pobudki (zaczynamy o 6 rano). Lekarz rehabiltacji wycofal cwiczenia, jedynie kontrola u neurologa (ale to

Re: za bardzo na Tobie wisi...

. Oczywiscie, ze musi miec czas dla siebie - spedza go na eksplorqcji w towarzystwie mamy (mimo wielu zabezpieczen, dom wciaz nie jest idealny dla nuemowlaka - jestesmy przed remontem), a pozostawienie w lozeczku konczy sie okropnym placzem. Jasnezostawiam ja w lozeczku, jak musze do wc itp, ale npmgotowac

Re: Autyzm u niemowlaka?Bez jaj!

rozplakala sie dziewczynka (-zwolnila hustawke dla Ewy), moja zaczela sie smiac - dla mnie wygladalo to przerazajaco. Przyszlam do domu i rozplakalam sie. Moj psychoterapeuta zapytal mnie : "Czy Ewa jest pod opieka OWI lub psychologa?" A ja na to, ze tak. On: " To po co robisz z siebie diagnostę i

Re: moderator

Murwa czesto zabiera glos, a z kopiko jeszcze sie nje zetknelam ;) Mysle, ze do takiego spiecia musialo, predzej lub pozniej dojsc. Czy nie byloby dobrym pomyslem, stworzenie podforum nt snu niemowlaka? A w kwestii moderatorow, moze znajdzie sie trzecia dusz, chetna do opieki? Ja rozumiem

Re: Syn-gaworzenie / naśladownictwo / kontakt wzr

Ewa ma rok - palcem nie wskazuje (neurolog powiedzial ze szeroka norma do 14 msca!!!!!!), nie mowi ani jednego slowa (a powinna), miesa Ci nie zje - chyba ze w sloki lub w rozdrobnione w sosie, nie chodzi, czasam nie reaguje na imie/nie wolno. Do tego robi dziwny ruch glowa i dostalismy skierowanie

Re: Syn-gaworzenie / naśladownictwo / kontakt wzr

kolejna lyzeczka na reakcje np spojrzenie na Ciebie 3. Szukasz co dziecko lubi i wzmacniasz to. U nas jest to gonienie sir. Maz trzyma Ewe plecami do siebid, uciekaja przede mna - ona caly czas patrzy na mnie i smieje sie. 4. Nie podajesz zabawek - bawisz sie z dzieckiem tym, co samo zmalazlo. 5