9 wyników w czasie 486 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: "a ja lubię defilady defilady lubię ja

Jakoś mnie takie imprezy nie bawią, na co to, po co? -- agulaszek.blox.pl/html pl.youtube.com/watch?v=LGM5GkINMMI&mode=related&search=

Re: Dziś w salonie gorąco

To też ja nikogo nie zapraszam ani nie wypraszam. Nie czuję się do tego upoważniona. A że lubię tu być i S@lon mnie wciągnął to mój problem i nikogo innego. -- agulaszek.blox.pl/html

Re: Lato, Lato Czeka

a ja lubię, im większe fale tym fajniej :) -- agulaszek.blox.pl/html pl.youtube.com/watch?v=LGM5GkINMMI&mode=related&search=

Zdjęcia:

Re: Karminadle

Nie no, śledż z mięsem? Lubię eksperymenty ale ten mnie przerasta :) O a mój mąż powiedział, że to może i być dobre mam to zrobić :))) -- agulaszek.blox.pl/html

Re: Kobiety wolą gładkie torsy!

ale coś ta ptszyna u niego niezbyt wyrośnięta ;D za to jajeczka jak się patrzy ;) a propa pawiana to kiedyś w robocie była taka rozmowa: koleżanka: Jak ja nie lubię tego co to ma takie krótkie łapy i ciągle łazi taki przygarbiony (mając na myśli pana Edgara G.) dziesięciolatek: aaa tego

Re: miłość- czy to tylko wytarty slogan?

Nie wiem kto się w Tobie zakochał i nie obchodzi mnie to, ale naprawdę nie podoba mi się takie stawianie sprawy. Musiałeś dać tej osobie jakoś do zrozumienia, że jakoś tam lubisz czy coś. No chyba, że ona źle odczytała Twoje intencje, Twój z lekka romantyczny i nastrojowy styl bycia, nie

Re: Praktyczne rady dla kobiet żyjących na wsi 19

Głowę należy myć przynajmniej co 2-3 tygodnie specjalnym szamponem do włosów lub delikatnym mydłem Gnidy - bardzo szpecą kobietę, bo są jakby szyldzikiem z napisem, że we włosach jest albo było robactwo". A ja tak nieekologicznie wpuszczam tego szampona w ścieki o wiele częściej ;D

Re: Tolerancja dla czyjejś wiary/wyznania

wskros liberalną, od razu oznaczane > jest jako ciemnota, zabobon, i w ogóle ostoja zła. > Wiesz co masz całkowtą rację, przyznam się, że nigdy nie pomyślałam o tym w ten sposób a nawet chyba sama rzeczywiście popełniam ten błąd. A tak na marginesie lubię to wasze forum, bo skłania do

Re: Żegnaj lato na rok.............

A ja chodząc przed chwilą z psem nuciłam sobie w myślach: JESIEŃ IDZIE Raz staruszek spacerując w lesie Ujrzał listek przywiędły i blady I pomyślał - znowu idzie jesień Jesień idzie - nie ma na to rady I podreptał do chaty po dróżce I powiedział stanąwszy pod chatą Swojej żonie, tak