29 wyników w czasie 153 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ślimaki lubią sex :-)

A w dodatku to o ile pamiętam z biologii obojnaki, więc nie homofoby, no i sprawa prostsza, bo się wiele rozglądać nie trzeba - kogo spotkasz na swej drodze, to się nada:) -- ...jeżeli ja nie będę sobą, to kto mną będzie...?

Re: Czytacie Pudelka lub inne plociuchy?

Moją ulubienicą jest Doda i Victoria Beckham. Teksty pudelkowe czytam bez szczególnej wiary w to, co piszą, a i stylem jakoś nie grzeszą redaktorzy owego portalu... Śledzę komentarze, czasem śmieję się do rozpuku, ale niestety TV nie mam, więc coraz mniej tam dla mnie ciekawych tematów, bo

nie tylko aktorzy...

Ja bardzo lubiłam też np. piosenkę Jopkowej "To jest moje niebo" Dopóki jej nie usłyszałam a propos jakiegoś kredytu... Teraz mi już sie tylko z bankiem kojarzy!!! -- ...jeżeli ja nie będę sobą, to kto mną będzie...?

Zdjęcia:

A jeśli dom będę miał... (początek wątku)

dziś pani ma. Szukam, szukania mi trzeba, Domu gitarą i piórem. A góry nade mną jak niebo, A niebo nade mną jak góry. Gdy głosy usłyszę u drzwi, Czyjekolwiek - wejdźcie - poproszę. Jestem zbieraczem głosów. A mój dom bardzo lubi gdy Śmiech ściany mu rozjaśnia, I gędźby lubi i pieśni

Re: Jak nie fascynuje, skoro fascynuje?

A ja lubię nagłe zmiany akcji. Lubię się zarazić czyimś szalonym pomysłem... czasami. Ale jak akurat potrzeba mi spokoju, to odmawiam, ot... -- Asiołkowy świat!

Re: "Aptekarzy, nie sprzedaj antykoncepcji"

jakoś w ogóle chemii nie lubię, a guma mi jakoś ochote odbiera hihi... -- ...jeżeli ja nie będę sobą, to kto mną będzie...?

Syty nigdy nie zrozumie głodnego

go nie rozumieć. Nie jest też na tyle prostym, by zaszufladkować je jako "tchórzostwo" lub "egoizm". -- ...jeżeli ja nie będę sobą, to kto mną będzie...?

Re: Stresssss... jak sobie z nim dajecie rade?

Aha, a długotrwały stres mnie z kolei powala, doprowadza do marazmu, zaburzeń jedzenia, bezsenności. Tego bardzo nie lubię :( -- Idiotów jest niewielu, ale są tak sprytnie rozstawieni, że trafiasz na nich na każdym kroku.

Re: głupota czy współczucie??? a może i to, i to?

(albo obojga rodziców), przestępstwa, te same teksty!!! "gdybym się u ciebie zameldował..." Szok!!! Nie lubię być tak robiona w trąbę, to ohydne!!! -- ...jeżeli ja nie będę sobą, to kto mną będzie...?

najpiękniejsze? To te w których jeszcze nie byłam

A ja konkretnie nie odpowiem, tylko polecę Wysockim: Прощание с горами www.youtube.com/watch?v=Oq2oG15tLy4 W hałas miast, w ulic

1 2 3