13 wyników w czasie 135 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy ktoś z Was lubi szybko jazdę?

Na motorze nie jezdziłam sto lat,aż do jakiegoś ostatniego dnia lipca.I też zostałam przewieziona bardzooo szybko i też mi się cholera podobało.A normalnie rozsądek mówi -zwolnij człowieku. -- Nie płacz,że coś się skończyło..tylko uśmiechaj się,że Ci się to przytrafiło.

Re: Czy to zboczenie, że lubię moknąć?

Lubię jeśli jest ciepło a ja sobie jadę na rowerze,gdzie nikt na mnie nie chlapie. -- Nie płacz,że coś się skończyło..tylko uśmiechaj się,że Ci się to przytrafiło.

Re: Wątek od siebie

A ja bardzo lubię robić coś dla kogoś.Lubię komuś pomóc,uśmiechnąć się,lubię komuś ułatwić życie.No chyba że ktoś mnie wybitnie wkur to jestem totalnie na nie.I raczej lubie jak ktoś czegoś ode mnie oczekuje bo wtedy wiem,że człowiek jest potrzebny.

Zdjęcia:

Re: Whisky - najbardziej męski alkohol?

Żeby stał kontener tego szlachetnego trunku to odpada.Nie lubię i już.Uczyli mnie pić to na różne sposoby i ja tego po prostu nie toleruję.Nie smakuje mi po prostu i tyle,więc nie widzę powodu katowania się czymś czego nie lubię. Nie dojrzałąm i nie dojrzeję. A jesli chodzi o wspomniany

Re: Uszczęśliwić na siłę

Nauczyłam się "nieprzebywania " z ludźmi ,których nie lubię.A nawet tym których lubię odmawiam jeśli nie mam nastroju i widzę,że na siłę próbują wbić mnie w dobry nastrój. -- Nie płacz,że coś się skończyło..tylko uśmiechaj się,że Ci się to przytrafiło.

Re: Pan Jerzy Połomski

Nie lubiłam go za takie dziwne pstrykanie ręką.A kiedy dowiedziałam się,ze nosi tupecik to mi już wogóle obrzydł. -- Nie płacz,że coś się skończyło..tylko uśmiechaj się,że Ci się to przytrafiło.

Re: Jak rozmawiacie z bliskimi?

Mając na myśli bliskich myślę o mojej rodzinie i przyjaciołach.Jeśli chodzi o rodzinę to najbardziej szczerze rozmawia mi się z moim Dziadkiem,z którym sięgam naprawdę kazdego tematu.Niestety z innymi członkami rodziny jest to niemożliwe.A jak z nim rozmawiam?Normalnie...On po prostu bardzo

Tańczę:) (początek wątku)

Dwa dni a właściwie wieczory pod znakiem tańca.Dawno tak nie miałam.Lubicie tańczyć ??Ja uwielbiam i własnie mówię baj baj i zmykam na tańce..będą wybitnie niesalonowe:) -- Spieprzaj Dziadu. I nic...

Re: Człowiek potrzebuje światła....

Nie lubię.Jestem wybitnie światłolubna i kocham słońce.Na razie jeszcze to znoszę ale wiem,ze w okolicach stycznia i lutego będzie bardzo źle. Półmrok ta ja lubię w domu,lampka rzucająca smugę światła ewentualnie okap w kuchni.A na świecie ma być widno i słonecznie. -- Nie płacz,że coś się

Re: Koniec, idę sobie:-DDD

A ja sobie pojadę na rower:) Ale za jakąś godzinę albo dwie. I znowu się zmęczę tak jak lubię:) -- Nie płacz,że coś się skończyło..tylko uśmiechaj się,że Ci się to przytrafiło.